Tencent, Dota Auto Chess Benzeri Chess Rush Adlı Mobil Oyununu Yayınladı - İndir

Yorum · 14 Görüntüleme

Tencent'in son oyunu Auto Chess benzeri bir oyun olan Chess Rush. Chess Rush şimdi hem Android hem de iOS mobil platformlarında kullanılabilir ve tamamen ücretsizdir.


Chess Rush

Chess Rush

Tencent, birçok popüler oyun stüdyosu alımı ve başkalarına yaptığı yatırımlar sayesinde dünyanın en büyük oyun yayıncılarından biridir. Bu, onu mobil cihazlarda büyüyen oyun manzarasının zirvesinde kalabilecek ve popüler türlerde oyunlar geliştirecek ve örneğin PUBG Mobile ve Call of Duty Mobile gibi mobil platform için popüler oyunları adapte edecek bir pozisyona sokuyor.

En son oyunu, son zamanlarda oyun endüstrisinde popüler hale gelen Auto Chess benzeri bir oyun olan Chess Rush. Auto Chess, bir çeşit otomatik satranç karşılaşmasına sahip olan bu yeni oyun türü çılgınlığı aslında çok da uzun zaman önce piyasaya sürülmedi. Daha çok yeni. Ardından bunu hemen Valve'ın bu türün bir versiyonu olan Dota Underlords oyunu takip etti. Auto Chess, Valve'ın en büyük rakibi olan Epic Games tarafından yayınlandı ve Dota 2'ye alternatif bir oyun modu olarak inşa edildi.

İki büyük yayıncının bu tür bir oyun sunmasıyla, belki de Tencent'in bu konuda bir şeyler yapması an meselesiydi. Chess Rush şimdi hem Android hem de iOS mobil platformlarında kullanılabilir ve tamamen ücretsizdir. Bu genellikle Tencent'in oyunun gelişiminden bir şekilde para kazanması gerektiği için mikro ödemeler olacağı anlamına gelir.

Aslında Tencent, Chess Rush'ın bugünlerde pek çok mobil oyun gibi "kazanmak için para ödemeyen" bir oyun olacağının reklamını yaptı, oyuncuların kazanmasına yardımcı olacak tek faktörün beceri olacağının altını çizdi. Belki de bazen biraz şans. Bu tür oyunlardan hoşlanıyorsanız Chess Rush göz atamaya değer.

Oyun, 8x8'lik bir satranç tahtasında gerçekleşiyor. Oyuncular, 50'den fazla farklı karakterden oluşan bir kadrodan takımlar oluşturabiliyor, bu da bir takım seçme ve bir araya getirme konusunda büyük miktarda kombinasyon olduğu anlamına geliyor.

Chess Rush, oyunun herkesin zaman dilimine uymasına yardımcı olmak için hem klasik hem de turbo eşleşmeler sunuyor. Klasik maçlar 40 dakikaya kadar çok daha uzun sürerken, turbo maçlar sadece 10 dakikada tamamlanabilir. Böylece çok fazla zamanınız yoksa turbo maçlar tam size göredir.

Chess Rush ayrıca rütbeli bir oyuna sahiptir. Bu nedenle eğer kendinizi daha rekabetçi hissederseniz, liderlik sıralarına çıkmak isteyen diğer oyunculara karşı yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. Arkadaşlarınızla diğer takımlara katılabileceğiniz bir co-op modu da var. Chess Rush bir strateji oyunudur, bu yüzden daha önce hiç böyle bir oyun oynamamışsanız, biraz pratik yapmanız gerekebilir. Oyunu aşağıdaki bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz.

Chess Rush İndir (Android)
Chess Rush İndir (iOS)

Chess Rush Fragman


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!