Tencent ve TIMI'den Yeni Pokemon Mobil Oyunu Geliyor

Yorum · 30 Görüntüleme

Call of Duty Mobil’in yaratıcısı, ünlü Çin oyun firması Tencent’e bağlı TIMI Studio Group ve Pokemon Company ortaklığıyla yeni Pokemon mobil oyunu geliştiriliyor.


TIMI Studio Group, Tencent’e bağlı olarak çalışan Çin menşeili bir oyun firması. Bu iki firma ortak olarak yeni Pokemon mobil oyunu geliştirmeye karar verdiler. İlk kez Twitter üzerinden haberi duyurulan yeni Pokemon oyunun çıkış tarihi ve diğer detaylı ayrıntıları henüz açıklanmadı.

Tencent free-to-play, yani oynaması ücretsiz oyunlar üretme konusunda başarılı bir firma. Bunun yanında TIMI oyun stüdyosu ise çok popüler mobil MOBA oyunu olan Arena of Valor’un yapımcısı. Oyun stüdyosu şu anda sene sonuna kadar oynaması ücretsiz olan Call of Duty Mobile oyunu üzerinde çalışıyor. Her iki firmanın da oynaması ücretsiz oyunlar yaptığını bildiğimizden dolayı yeni çıkacak olan Pokemon mobil oyunu da yüksek ihtimalle oynaması ücretsiz olacak.

Yeni çıkacak mobil Pokemon oyununun Pokemon Go ve henüz yayınlanmamış Pokemon Masters oyunundan farklı olacağını tahmin ediyoruz. Yeni oyunun türünü kestirmek zor olsa da başarılı işlere imza atmış bir firmadan bugüne kadar çıkmamış, benzersiz bir oyun bekliyoruz. Gelişmeleri aldıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!