'The Coma 2' Geliyor!

0 Yorum · 216 Görüntüleme

19 Ekim 2015'de The Coma: Cutting Class ile çıkışını yapan Devespresso Games hızlı bir ivme ile yükselmeye başladı. Şimdi yeni Oyunları 'The Coma 2' ile karşımızdalar!


19 Ekim 2015'de The Coma: Cutting Class ile çıkışını yapan Devespresso Games hızlı bir ivme ile yükselmeye başladı. 22 Eylül 2017'de çıkan The Coma: Recut oyuna bir çok özellik getirmişti ve Oyun tamamiyle yenilenmişti şimdi ise bu sene içerisinde erteleme olmazsa piyasaya sürülecek olan yeni oyunları 'The Coma 2: Vicious Sisters ' ile ilgili yazımıza hoş geldiniz!

the coma noteman ile ilgili görsel sonucu

AÇIKLAMA

The Coma 2: Vicious Sisters Koreli survival horror-adventure oyunudur ve serinin 2.oyunudur. Mina Park adında bir kızı kontrol edeceğiniz oyunda hayatta kalmak için terk edilmiş bir okuldan kaçmalısınız.  Gölge aleminin sırlarını açığa çıkarmak ve hayatınızı sonlandırmak için harcanan psikotik katilden kaçınmak için Sehwa'yı keşfedin.

Ä°lgili resim

HİKAYE

Mina Park Sehwa lisesinde okuyan 2.sınıf öğrencisidir ve bir gün okulda uyanır , hava kararmış, gece olmuştur. Bir şeyin yolunda gitmediğinin farkına varması çok uzun sürmedi. Bir zamanlar akşamlarını çalışarak geçirdiği okul, karanlık ve uğursuz bir şey tarafından bükülmüş görünüyordur. Kendisini, birisinin veya öğretmeni gibi ürkütücü görünen bir şey tarafından takip edildiğini bulur. Mina, hayatta kalabilmek için okulunun sınırlarının ötesine ve çevresindeki bölgeye girmelidir. Orada garip yaratıklarla, gizemli yabancılarla ve tedirgin müttefiklerle karşılaşacak.


OYNANIŞ

The Coma 2: Vicious Sisters atmosferik, hikaye odaklı bir oyundur. Etkileyici atmosferiyle, çarpık Sehwa Lisesine dalın, bulmacaları çözün, ortaya çıkan ipuçlarını keşfedin ve bitmeyen bir psikoya karşı hayatta kalmak için mücadele edin. Hikaye boyunca, Mina, kalıcı hasar alabileceği tehlikeli senaryolarla karşılaşacak. Yaralanmaları önlemek ve tehlikeleri öngörerek eşya yapın ve kurtulun. Dark Song artık hiç olmadığı kadar korkunç ve güçlü. Eline düşmen anında ölüme neden olabilir. Fenerinizi çalıştırmak ve perdahlamak sizi kolay bir hedef haline getirir. Hayatta kalma ihtiyacınla keşif yapmanın aciliyetini güvencesiz bir şekilde dengelemelisin!

Ä°lgili resim

YENİLİKLER

  • Dark Song şimdi tamamen yeni bir AI ile seni öldürme peşinde.
  • Yeni Craft Sistemi!
  • Önceden erişilemeyen alanlara ulaşmak için araçların ve yükseltmelerin kilidini açın. Tespit ve kesin ölümlerden kaçınmak için gizlenin. Bulunduğunuz yeri gizlemek için zorlukları aşın.
  • Canlı, elle çizilmiş oyun içi görseller ve çizgi roman görselliği içerir.
Bu arada ağır The Coma fanıyım biraz yönlü bir yazı olabilir şimdiden özür dilerim. Evet, Yazımızı okuduğunuz için teşekkürler bir sonraki yazıda görüşmek üzere!

https://www.youtube.com/watch?v=kZrJaJzlaHg
Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!