The Legend of Zelda: Breath of The Wild Devamı Açıklandı

Yorum · 3 Görüntüleme

Switch'te yeni bir oyun için Breath of the Wild geri geliyor. Nintendo, Switch için bir The Legend of Zelda: Breath of The Wild devamı açıkladı ve bunun için ilk fragmanı yayınladı.


The Legend of Zelda: Breath of The Wild Devamı

The Legend of Zelda: Breath of The Wild Devamı

Nintendo, The Legend of Zelda: Breath of the Wild devamının Nintendo Switch için geliştirilmekte olduğunu açıkladı. Haberler, şirketin E3 2019 basın toplantısı sırasında duyuruldu ve hali hazırda duyurularla dolu bir sunum yapıldı. Nintendo, Breath of the Wild 2 (veya adı ne olursa) için kısa bir tanıtım fragmanı yayınladı.

Nintendo, kısa bir açıklamayla, "The Legend of Zelda: Breath of the Wild'ın devamı şu anda gelişme aşamasındadır" yazan kısa bir duyuru yaptı. Çıkış tarihi, adı veya daha fazla ayrıntı belirtilmedi. İzleyebileceğiniz tanıtım fragmanı, Link'in Zelda ile birlikte at sırtında seyahat ettiğini gösterdi ve uzaktan Hyrule Kalesi ile ilgili bir şeyler olduğunu görüyoruz. Video aynı zamanda biraz ürkütücü müzik ve orijinal oyunda görüldüğü gibi çarpıcı bir manzara özellikli.

Basın bülteninde ne yazık ki, başka hiçbir şey paylaşılmadı, yalnızca oyunu tekrar eden aktif bir gelişme ve Nintendo Switch için yayınlanacak.

The Legend of Zelda: Breath of The Wild yılın oyunu seçilmişti. Ortamları ne kadar muhteşem olursa olsun, düşmanları ne kadar zeki ve bulmacalarının ne kadar zorlaştığı önemli değil, onlarca saatten sonra sizi en yeni kalite kuralları ve olasılıkları ile şaşırtmaya devam ediyor. Bu, giderek daha fazla güçlendiğini hissetmenizi sağlayan bir oyundur, ama aynı zamanda, tüm deneyim boyunca istikrarlı ve tutarlı bir memnuniyet duygusu yaratan bir gizliliği korumayı başarır. Breath of the Wild, The Legend of Zelda serisinin ve Nintendo'nun şimdiye kadar yarattığı en etkileyici oyun için belirleyici bir andır.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild Devamı İlk Fragman


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!