Tom Clancy’s The Division Ubisoft'ta Kısa Süreliğine Ücretsiz Hale Geldi (İndir)

0 Yorum · 1296 Görüntüleme

Normal fiyatı 135 TL Tom Clancy’s The Division'ı kısa süreliğine ücretsiz hale getirdi.


 Massive Entertainment ve Red Storm Entertainment tarafından ortaklaşa geliştirilen Tom Clancy’s The Division, Ubisoft'ta ücretsiz hale geldi. 8 Eylül'e kadar devam edecek olan kampanya için oyunu deneyimlemek isteyen oyunseverler zaman kaybetmeden ücretsiz olarak indirebilirler. 

 Çevrimiçi video oyun platformları arasında popülerliğini iyice arttırmış olan Ubisoft, uzun bir aradan sonra ücretsiz oyun kampanyalarına an itibarı ile başlamış durumda. Normal fiyatının 135 TL olan oyunu kendi çevrimiçi video oyun platformunda ücretsiz hale getiren Ubisoft, kısa süre için bile olsa bu denli bir oyunu ücretsiz kılarak oyunseverlerin yüzünü güldürmüş oldu. 

 Massive Entertainment ve Red Storm Entertainment tarafından ortaklaşa geliştirilen Tom Clancy’s The Division, 2016 yılında piyasaya sürülerek ilk çıktığı yıllarda adından oldukça söz ettirmeyi başaran bir yapım olmuştu. PC oyuncularını donanım olarakta üzmeyen bir oyun olması oyunseverler tarafından oldukça ilgi görmüştü. Yıl 2020 olmasına rağmen hala daha binlerce oyuncu kitlesinin olduğu Tom Clancy’s The Division'ı Ubisoft 8 Eylül'e kadar oyunseverler için ücretsiz olarak sunacak.

 Korkunç bir salgın sonrası Amerika'nın New York şehrinin kahramanımız tarafında kurtarılmayı beklemesini konu alan oyun, hikayesiyle dikkat çekmeyi başarmış durumda. Verilen ana ve yan görevler ile oldukça eğlenceli bir vakit geçireceğiniz oyun grafikleriyle size daha fazla heyecan katmayı bekliyor. Peki Tom Clancy’s The Division'ı ücretsiz olarak bilgisayarınıza nasıl indirebileceksiniz. Bunun için aşağıdaki adımları izlemeniz sizin için yeterli olacak. 

1- Ubisoft hesabınız var ise buradan giriş yapabilirsiniz. Eğer bir hesabınız yoksa yine bu linkten kendinize Ubisoft hesabı oluşturabilirsiniz. 

2- Hesabınızı oluşturduktan sonra buradan oyunun ücretsiz olduğu sayfaya erişin.

3- Daha sonra PC yazan yere tıklayın. 

4- PC'ye tıkladıktan sonra karşınıza "UPLAY'İ BAŞLAT" VE "UPLAY'İ İNDİR" seçenekleri çıkacak. Sizin bilgisayarınızda Uplay uygulaması varsa Uplay'i başlat diyebilirsiniz, eğer yok ise Uplay'i indirmeniz gerekecektir. 

5- Uplay'i indirdikten sonra kütüphanenize erişin ve oyunu indirip oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz. 


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!