The Tomorrow War IndieGala\da Ücretsiz Hale Geldi (İndir)

0 Yorum · 365 Görüntüleme

Bu sıralar adını çokça duyduğumuz IndieGala, nostaljik uzay oyunu The Tomorrow War'ı ücretsiz hale getirdi.


 Popüler çevrimiçi oyun platformu IndieGala, nostalhik uzay simülasyon oyununu ücretsiz hale getirerek oyunseverlerin dikkatini çekmeyi başardı. CrioLand tarafından geliştirilen uzay simülasyon oyunu ilk olarak 27 Ekim 2006 tarihinde PC platformu için 1C Entertainment tarafından yayınlanarak oyun dünyasına giriş yaptı. 

 Oyunseverlerin en sevdiği olaylardan biri olan ücretsiz oyun kampanyaları her çevrimiçi platformunun yaptığı bir etkinlik. Epic Games'in alışık olduğumuz gibi her hafta birbirinden değerli ve güzel oyunları ücretsiz kılarak oyunseverlere sunuyor. IndieGala'da ilk olarak 2006 yılında yayınlanan ve neredeyse her oyunseverin birkez dahi oynama fırsatı bulduğu The Tomorrow War'u kısa süreliğine ücretsiz hale getirdi. 

 Uzay temalı oyun yıllar geçsede hala azımsanamayacak kadar bir oyuncu kitlesi barındırıyor. Rus yazar Alexander Zorich kitaplarına dayanan oyun uzay simüle oyunu olarak karşımıza çıkıyor. United Earth Empire tarafında olduğumuz savaşta Konkordia ile kıyasıya bir savaşın içerisinde olacağız. Yakın gelecekte geçecek olan uzay savaşında sıradışı uzaylı ırklarına karşı savaşacağız. 

The Tomorrow War'u Ücretsiz İndirmek İçin Aşağıdaki Adımları Gerçekleştirin:

1- İlk olarak buradan IndieGala hesabınıza giriş yapın. Eğer bir hesabınız yok ise kendinize bu linkten hesap oluşturabilirsiniz. 

2- Bu adımdan sonra IndieGala sizden e-posta yolu ile bir doğrulama isteyecek. E-postanıza giriş yaparak hesabınızı doğrulayın. 

3- Daha sonra oyunu kütüphanenize eklemek için bu linke tıklayın. 

4- "KİTAPLIĞINIZA GİDİN"  yazısına tıklayarak oyunu indirebilirsiniz. 


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!