Total War: Warhammer 2’nin yeni DLC’si War Wagons Ekliyor

0 Yorum · 341 Görüntüleme

Total War: Warhammer 2’nin bir sonraki DLC parçası The Hunter and The Beast olacak. Empire ve Lizardmen için yeni Efsanevi Lordlar ekleyecek, ama daha da önemlisi, Dread Saurian'ı ekleyecektir.


Total War: Warhammer 2 - The Hunter & The Beast

Total War: Warhammer 2 - The Hunter & The Beast

Total War: Warhammer 2’nin bir sonraki DLC parçası The Hunter and The Beast olacak. Empire ve Lizardmen için yeni Efsanevi Lordlar ekleyecek, ama daha da önemlisi, Dread Saurian'ı ekleyecektir. Bu; Lizardmen için sekizinci sürüm ordu kitabında resmi kurallar alamayan ama meraklı modelciler için Games Workshop’un uzmanlık sitesi Forge World’de bir model alan büyük bir birimdir. Bir Carnosaur'dan bile daha büyük olacak. Total War geliştiricisi Creative Assembly, "bugüne kadar oynanabilecek en büyük Total War: Warhammer birimi" olacağını doğruladı.

Lizardmen tarafında Kroxigor Ancients ve Razordon Hunting Pack'e Dread Saurian katılırken, Empire ise Huntsmen ve War Wagon alır. Temelde mobil oyun kulesi ve masa üstü oyunun dördüncü sürümümnde klasik bir birim.

Bu yeni gelenlerin başında Nakai the Wanderer; özellikle iğrenç bir Kroxigor ve New World'de "Lizardmen tanrılarına adanmış tapınakları yok etmekten ve kovmaktan" Empire'ın sınırlarını genişletmeye karar vermiş olan Huntsmarshal Markus Wulfhart geliyor.

Creative Assembly, The Hunter and The Beast'in "Eye of the Vortex ve Mortal Empires kampanyalarının her ikisinde de oynanabilir" olduğunu söylüyor. Bu Empire'ın, ilk kez Eye of the Vortex'de oynanabilecek bir ırk olacağı anlamına geliyor ve bu oldukça havalı.

Total War: Warhammer 2 - The Hunter & The Beast Fragman

Bir Lord paketi DLC'de her zamanki gibi Efsanevi Lordlar, benzersiz hizip ve kampanya mekaniği ekleyecek. Ayrıca The Hunter and The Beast ücretsiz bir yamaya uyacak ve "vahşi, henüz açıklanamayan bir Efsanevi Lord" ve "Old World için merakla beklenen bir güncelleme" ekleyecek.

The Hunter and The Beast 11 Eylül'de Steam'de yayınlanması ve 35 TL olması bekleniyor. Daha fazla bilgi ve indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Total War: Warhammer 2 - The Hunter & The Beast İndir


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!