Unreal Engine 4'te World of Warcraft İnanılmaz Görünüyor

Yorum · 0 Görüntüleme

Oyunun Unreal Engine 4 kullanılarak gerçekleştirilen bölgelerinin bazılarını gösteren bir video yayınladı ve Unreal Engine 4'te yeniden oluşturulan WoW harika görünüyor.


World of Warcraft Unreal Engine 4 Versiyon

World of Warcraft Unreal Engine 4 Versiyon

World of Warcraft (WoW) yıllar önce piyasaya sürüldüğünden, estetik çekiciliğini geliştiren güncellemeler aldı. Sanat tarzı ve ortamları harika olsa da, bir grafik revizyonla neyin yeniden inşa edilebileceğini merak ediyor olabilirsiniz. Artık hayal etmeniz gerekmeyecek. YouTuber Daniel L, MMORPG’nin muazzam Unreal Engine 4 kullanılarak gerçekleştirilen bölgelerinin bazılarını gösteren bir video yayınladı. Ve muhteşem görünüyorlar.

Daha yakından inceleyebileceğiniz videoda (Kotaku aracılığıyla), oluşturucu izleyicilere Grizzly Tepeleri, Elwynn Ormanı, Duskwood, Westfall ve Durotar'ın panoramik ve nefes kesici çekimleriyle çalışmalarının bir derlemesini sunar. İkonik görünümün çoğunu koruyorlar ve hala o rustik, muhteşem biçimde eğri bir çekiciliği olan Amberpine Lodge gibi oyunun bilinirliğini hissettiriyorlar. Rekreasyon zengin bir ayrıntı ve ışık katıyor, onlara gerçekçi bir hava veriyor.

Videoda, modderın üzerinde yıllarca çalıştığı, çok küçük detaylar ve yepyeni bir görünüm kazandıran öğeler olduğu açıkça görülüyor. Videoya göz atıp kendiniz görebilirsiniz.

Unreal Engine 4 ile Oluşturulan World of Warcraft

Videoyu izlediyseniz ve denemek için sabırsızlanıyorsanız, ne yazık ki revizyonların oyuna oyuncular için bir mod olarak girip giremeyeceği veya ne zaman olacağı belli değildir.

Bununla birlikte, böyle bir grafik değişikliğinin şu anda oyuncular için pratikte ne kadar uygulanabilir olabileceğine dair bir soru var. Geliştirici Blizzard’ın forumlarında Crepe kullanıcısı bu yılın başlarında "Unreal demosu oldukça zarif. Ancak şuan bunu her bilgisayarın çalıştırması mümkün olmayabilir. Blizzard bunu denemeli ve yapmalı. Bizim donanım gücümüz yok." demişti. Belki Blizzard bunu yapar. Ama grafiksel olarak neyin mümkün olduğuna bir bakış atmak heyecan verici.

Unreal Engine 4 grafik rekreasyonunun oyuncular için uygun olup olmayacağı, sadece bekleyip görmemiz gerekecek. Bu sırada videonun tadını çıkarabilir ve mevcut bir World of Warcraft modlarını oynayabilirsiniz.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!