UPlay’in 7 Günlük Ücretsiz Deneme Sürümü 100’ün Üzerinde Oyun Sunuyor

0 Yorum · 184 Görüntüleme

Ubisoft, kataloğundan 100'den fazla oyuna erişim sağlayan Uplay Plus hizmetinin yedi günlük ücretsiz deneme sürümünü yayınladı. Fırsat 27 Temmuz'a kadar sürecek.


Eylül ayında Uplay Plus birinci yıl dönümünü kutlayacak. Bahsi geçen bu Ubisoft hizmetine, EA'dan Origin Access Premier'e veya Microsoft'un Xbox Game Pass'a daha yakından bakma fırsatınız olmadıysa, şimdi bunu yapmak için harika bir fırsatınız var. 27 Temmuz'a kadar Uplay Plus'ın yedi günlük ücretsiz deneme sürümünü edinebilirsiniz. Tek yapmamız gereken aşağıdaki sayfaya gitmek, Ubisoft hesabınıza giriş yapmak ve "Ücretsiz Deneyin"e tıklamak.

7 Günlük UPlay Plus Hizmetini Almak İçin Tıklayın

Denemeyi etkinleştirmek için bir ödeme yöntemi seçmeniz gerektiğini lütfen unutmayın. Ücretsiz erişim süresinin bitiminden önce aboneliğimizi iptal etmeyi unutmazsanız hesabımızdan hiçbir tutar alınmayacaktır. İptal etmediğiniz takdirde aylık ücretin tamamını, yani 14,99 ABD doları ödemek zorunda kalacaksınız.

Uplay Plus'ın yalnızca PC'de mevcut olduğunu lütfen unutmayın. Bu hizmetin aboneleri Deluxe, Gold veya Ultimate sürümleri, yayınlandığı gün yeni Ubisoft oyunları oynama özelliği ve yaklaşan oyunları veya beta testlerine katılmak da dahil olmak üzere 100'den fazla oyundan oluşan bir kütüphaneye erişebilirler. Aboneliklerle ilgili daha fazla ayrıntıyı burada bulabilirsiniz.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!