Uzun Zamandır Beklenen Bloodstained Sonunda Çıktı

0 Yorum · 32 Görüntüleme

Ünlü yapımcı Koji Igarashi'nin yarattığı Castlevania: Symphony of the Night'ın ruhani devamı olan Bloodstained: Ritual of the Night çıktı.


Bloodstained: Ritual of the Night

Bloodstained: Ritual of the Night

Şeytanların gece dışarı çıktığını söylüyorlar ve şeytan avcısı Miriam da öyle. Ünlü yapımcı Koji Igarashi'nin yarattığı Castlevania: Symphony of the Night'ın ruhani devamı olan Bloodstained: Ritual of the Night çıktı. Ancak biraz gecikmeden ve son E3 karmaşasından sonra bunu fark etmemiş olabilirsin.

Son zamanlarda Ritual of the Night'ın grafikleri elden geçirildi ve E3 2019’da kısa bir gösterim yapıldı ancak oyuna olan ilgi nispeten azdı. Şimdiye kadar çok az sayıda inceleme yayınlandı.

Iga, Ritual of the Night'ın lansman sonrası ücretsiz 13 parça DLC alacağını ilan eden bir duyuru fragmanı yayınladı. Fragmanda aksesuar, beceri, dövüş gibi çeşitli oyun mekanizmaları gösteriliyor. Bloodstained: Curse of the Moon'un katana (samuraylar tarafından kullanılan tek yönlü, uzun Japon kılıcı) kullanan kahramanı Zangetsu da oynanabilir üç karakterden biri. Retro tarzı Curse of the Moon, 2018'de Kickstarter'ın hedeflerinden biri olarak piyasaya sürüldü.

Yacht Club''ın Shovel Knight'ı da lansman fragmanında görülenlere bakıldığında oynanabilir üç karakterden biri olabilir. Oyunun Castlevania ile çok olmasa da benzerliği var. Genel olarak oyun, hızın klasik hissi, pistonlu platform ve dövüşün 3D'ye aktarılmış hali. Miriam'ın silah çeşitliliği dönüşümlü olarak hafif ve hızlı ya da ağır ve büyük. Seviye tasarımı, zarif platformlar için iyi bir denge, zorlu mücadele ve zaman zaman bu ikisinin karışımından oluşuyor.

Bloodstained: Ritual of the Night, PC, PlayStation 4 ve Xbox One'da mevcut. Nintendo Switch sürümü gelecek hafta 25 Haziran Salı günü piyasaya sürülecek.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!