Valheim'ın VR Modu Yayınlandı

0 Yorum · 640 Görüntüleme

En çok oynanan oyunlar arasında ilk sıralarda yer alan Valheim'ın VR modu oyunseverler ile yayınlandı.


İsveç merkezli oyun geliştiricisi şirket Iron Gate Studio tarafından geliştirilen hayatta kalma macera bağımsız video oyunu Valheim, 2 Şubat 2021'de PC için Coffee Stain Studios tarafından piyasaya sürüldü. Tek oyunculu ve çok oyunculu modlarının bulunduğu oyuna bir yeni mod daha eklendi. 

Viking temalı bağımsız macera video oyunu Valheim, Steam'de yaklaşık 6 milyonu aşkın indirme ile Steam üzerinden en çok indirilen oyunlar arasında yer aldı. Son dönemde adından oldukça söz ettiren Valheim, birçok oyunseverin vazgeçilmezi haline geldi. Birinci şahıs nişancı oyunu olan Valheim için Sanal Gerçeklik yani VR modu geiştirilerek oyunseverlere sunuldu. Beta aşamasında olan VR modu Brandon Mousseau adlı bir yazılımcı tarafından geliştirildi. 

Sanal Gerçeklik gözlüğü ile henüz uyumlu olmayan oyun üçüncü şahıs görünüme sahip olmayan ve hareket desteği ile çalışan mod şimdilik mouse ve klavye ile oynanilabilir halde. Bu modu oynamak için yapmanız gereken şeylerden birkaçı şöyle; Anti-Aliasing, Motion Blur ve Boom seçeneklerini kapatmanız gerekecek. Valheim'ın VR modunu indirmek için bu linkteki talimatları takip ederek tamamlayabilirsiniz.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!