VPN ile Pokemon Rumble Rush Nasıl Oynanır?

Yorum · 3 Görüntüleme

Bir mobil telefon oyunu olan Pokemon Rumble Rush, Pokemon Şirketi tarafından geçtiğimiz Mayıs ayında piyasaya sürüldü. Pokemon Rumble Rush şu an sadece Avustralya’da mevcut ve diğer bölgelerde oynanamıyor.


VPN ile Pokemon Rumble Rush oynayabilirsiniz. Pokemon Rumble Rush’ı oynamak için IP adresinizi değiştirmeniz ve sanal olarak Avustralya'da olmanız gerekiyor. Pokemon Rumble Rush’ı oynamak için Express VPN’i tercih edebilirsiniz.

2017 yılında Pokeland adıyla duyurulan fakat yeni ismiyle piyasaya sürülen Pokemon Rumble Rush,şu anda sadece Android telefon kullanıcıları tarafından oynanabiliyor. Oyunun kendisi ücretsiz fakat oyun içinde satın almalar mevcut. Pokemon Rumble Rush’ta oyuncular çeşitli adalarda Pokemon yakalamaya çalışıyor ve her seviyenin sonunda ‘’SuperBoss’’ adı verilen Pokemonlar ile mücadele ediliyor.

Şimdilik sadece Avustralya’daki Google Play Store’dan indirilebilen Pokemon Rumble Rush’ı oynamak için tek yapmanız gereken VPN kullanmak.

Neden ExpressVPN?

ExpressVPN, günlük kaydı tutmaması ve sağladığı sınırsız bant genişliği ile en güvenilir VPN konumundadır. ExpressVPN ile IP adresinizi değiştirebilir, 190 ülkede konumlanmış VPN sunucuları arasından dilediğinize bağlanabilir ve çevrimiçi oyunlardaki ping sürenizi düşürmek için hız testi yaparak size en çok hızı sağlayan sunucuyu dahi seçebilirsiniz.  

ExpressVPN ile Veri Kotası Yok!

ExpressVPN ile veri kotası yok! ExpressVPN sınırsızbant genişliği sağlar ve bu da veri kotası yok demektir. İnternet servis sağlayıcıları tarafından internet kullanımına konulan veri kotaları aşıldığında internet hızı düşer ve internet kotası yenilenene kadar bu şekilde kalır.Sınırsız bant genişliği demek, sınırsız veri aktarım kapasitesi demektir ve bu da internet kullanımı sırasında oluşan veri alışverişinin sınırsız olması demektir. ExpressVPN ile yüksek çözünürlüklü videolar izleyebilir, çevrimiçi oyunlarda ping sürenizi düşürebilirsiniz.

ExpressVPN Kill-Switch Özelliği

ExpressVPN kill-switch özelliği sağlar. Kill-switch özelliği bir acil durum düğmesidir fakat herhangi bir şekilde aktifleştirilmesine gerek yoktur. İnternet bağlantısının kopması durumunda kendiliğinden aktifleşenkill-switch özelliği, veri paketlerinin şifrelerinin çözülmesini ve IP adresinin sızmasını engeller.

ExpressVPN AyrıkTünelleme

ExpressVPN çoğu VPN programının aksine kullanıcıları için iki ayrı tünel protokolü kullanarak kullanıcılarının hem yerel hem de uluslararası web sitelere kolaylıkla ve yavaşlama olmadan ulaşmasını sağlar. Çoğu VPN programı kullanımında yavaşlama oluşmasının sebebi budur. Aynıağ üzerinden aktarılan veriler bant genişliğini kullanır fakat ayrık tünellemede böyle bir şey söz konusu değildir.  


ExpressVPN AES-256 Şifreleme

ExpressVPN tünel protokollerinde seyahat eden veri paketlerini Amerika Birleşik Devletleri tarafından fiili olarak kabul görmüş ve kullanılan Advanced Encryption Standard (AES) ile 256-bit anahtar kullanarak alanındaki en iyi şifrelemesini sağlar.

ExpressVPN ayrıca 7/24 müşteri desteği sunar ve memnun kalınmadığı takdirde 30 gün içinde sorgusuz sualsiz ücret iadesi gerçekleştirir.

ExpressVPN ile sadece Pokemon Rumble Rush’ı izlemekle kalmazsınız. Netflix ABD içeriklerine ulaşabilir ve yaklaşık olarak 5 bin film ve 1200 TV dizisinin keyfini çıkarabilirsiniz. Netflix Türkiye içeriği, ABD kütüphanesine oranla çok ufaktır ve yaklaşık olarak 500 film ve 200 TV dizisi içermektedir.

ExpressVPN ile online alışverişlerinizde tasarruf da yapabilirsiniz. Ülkelerin sosyoekonomik durumlarına göre fiyat stratejileri belirleyen havayolu şirketleri ve e-ticaret web sitelerindeki ürün fiyatlarını konumunuzu değiştirerek bir kez daha inceleyin. VPN ile konum değiştirerek daha ucuza uçak bileti alınabildiği bir gerçektir.

ExpressVPN ile yasaklı sitelere giriş sağlayabilirsiniz. Wikipedia gibi erişime engellenen web sitelere erişmek ya da seyahatiniz sırasında kendi ülkenizin içeriklerine ulaşmak için VPN kullanabilirsiniz.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!