Warframe Yeni Frame, Gemi Savaşı ve Sinematik Fragman Ortaya Çıktı

Yorum · 4 Görüntüleme

TennoCon 2019'da Digital Extremes, Empyrean gemi savaş modu ve yeni sinematik görevler de dahil olmak üzere, aksiyon RPG'si Warframe'de sırada ne olduğunu açıkladı.


Warframe Yenilikler

Warframe Yenilikler

Warframe, 2013'teki ilk başlangıcından beri, evrende ganimet ve soygun yapan sözde uzay ninjalarının basit bir öncülü olmayı aştı ve açık dünya oyunlarında göz kamaştıran ve anlatıya güçlü bir şekilde odaklanan arayışları içine alan bir aksiyon-RPG olarak gelişti. TennoCon 2019'da, geliştirici Digital Extremes, Warframe'in, 2019 ve sonraki yıllarda gelişen çevrimiçi oyunda ne geleceğini açıkladı. Yeni bir sinematik görev çizgisi, bir başka açık dünya ortamı ve Empyrean olarak bilinen yeni gemi savaşı modundaki bir güncelleme ile birlikte, geliştiriciler yeni oyuncuları oyuna hükmetmeye yardımcı olmak için yeni bir sinematik sekansı ortaya çıkardılar.

TennoCon sunumu sırasında Digital Extremes, oyundan önce etkinlikleri ayrıntılandırarak, üç başlangıç Frame'ine (Excalibur, Volt ve Mag) yoğun olarak odaklanan yeni bir sinematik fragmanı tanıttı. Fragman, Warframe'in daha önce gösterdiği hiçbir şeye benzemiyor ve kesinlikle bu büyük kampanyayı başlatmanın heyecan verici bir yolu.

Ayrıca, sinematik oyun görev çizgisinde yeni bir bölüm içeren çekirdek oyunun sistemleri için yeni güncellemeler gördük. The New War'ın fragmanında, bir sonraki sinematik görev çizgisi Lotus ve Tenno'yu daha da büyük bir çatışmaya çekecek olan Dünya'ya gelen yeni bir tehdide odaklanacağı ortaya çıktı. Dahası, geliştiriciler ayrıca The Duviri Paradox adlı bir sonraki açık dünya genişlemesini tanıttı. Yeni ortam hakkında pek bir şey gösterilmemiştir, ancak Warframe'de keşfedilmeyi en görsel olarak ayırt edici alanlardan birini sunuyor gibi görünmekte.

TennoCon 2019'daki ana sunumun öne çıkan özelliği, büyük ölçekli gemi savaşına odaklanan oyun modunun yeniden ortaya çıkarılmasıydı. Yönetmen Steve Sinclair'e göre, bu yeni oyun modu tamamen diğer oyuncularla ve oyunun temel özellikleriyle birlikte "bağlantı" ile ilgili. Bu yeni faaliyete Empyrean adı verilir. AI gemilerine ve rakip oyunculara karşı yüzleşmek için bir gemiyi toplu olarak kontrol eden bir takım kadroya sahip olunur. Dojo klanınızda Raijjack geminizi özelleştirerek yeni silahlar, motor güncellemeleri ve hatta dekorasyonlarla donatabilirsiniz. Ayrıca yeni üyeler işe alabilir ve güncelleme ile tanıtılacak bazı yeni karakterlerle etkileşime girebilirsiniz.

Bununla birlikte, Digital Extremes'in gösterdiği Empyrean'ın yeni bir yönü de, çok katmanlı hedeflerdi. Gemiyi bir takım olarak kontrol etmenin yanı sıra, belirli oyuncular güvenli kaynaklar ve hedefleri tamamlamak için gemiden çıkabilir ve sahipsiz gemilere girebilir. Bu süre zarfında, diğer oyuncuların takımı hala gemideki oyuncularla koordine olacak ve mürettebat destek bile sunabilecek. Sunulan bir başka yeni özellik ise farklı modlarda oynayan klan arkadaşlarınızın ve dostlarınızın birbirlerine yardım etmelerine izin verecek Squad Link. Planes of Eidolon'daki oyuncular, açık dünyadaki ekiplerle uzayda mücadele eden diğer üyelere doğrudan yardımcı olacak görevler üstlenebilir.

Bu duyurulara ek olarak, geçtiğimiz günlerde elden geçirilmiş olan Wukong'un Prime varyantının ve Nightwave sezonluk etkinliğinde The Emissary adlı yeni bir bölümün ortaya çıktığını da gördük. Ayrıca, geliştiriciler Gauss ve Grendel şeklinde iki yeni Frame takdim etti.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!