Wolfteam ve wolfteam hileleri

Yorum · 11 Görüntüleme

Wolfteam, 3 boyutlu online rpg oyunudur. Oyun bir takım oyunudur. Yapmanız gereken karşı takımı alt etmek. Biz wolfteam hileleri ve wolfteam hile programlarını merak eden kullanıcılar için geniş bir açıklama yaptık.


Wolfteam hile yapılabilir mi?

Öncelikle Wolfteam online bir oyundur. Kısacası bütün yaptığınız hamleler, işlemler, kazandığınız altınlar sunucular üzerinde barınmaktadır. 

Sunucu sizin hareketlerinizi ve hamlelerinizi takip ve kayıt eder. Böylece bütün yaptıklarınızı sunucular üzerine kayıt olur. 

Wolfteam oyununda hile kullanmak isteyen oyuncular anında tespit edilir. Örneğin hızlı koşmak için Cheat engine programını kullanan oyuncular, sunucular ile çakışacaktır. Böylece anında tespit edilerek, hesabı yöneticiler tarafından engellenecektir.

Altın, Xper gibi hileleri yapmak daha imkansız. Bunun için sunucu yöneticisi olmalı veya sunucuyu ele geçirmelisiniz. Şöyle düşünün, siz evinizin kapısını açmadan, komşu evinizin kapısından malzeme geçirmeye çalışıyor. İşte Wolfteam oyununda düşündüğünüz altın ve xper hileside bu mantıktadır.

Oyun sunucusu sahipleri, sunucu ve diğer masrafları karşılamak için belli bir ücret ödemektedir. Bu ücreti çıkartabilmek içinde, oyunculara oyun parası, itemleri satmaktadır. Ondan dolayı bu konuda oldukça güçlü güvenlik önlemleri kullanmaktadır.

Tanımadığınız programları yüklemeyin

Tanımadığınız programları yüklemeyin

Size bu hileleri sunan kişiler ne kadar iyi niyetli :). Bence böyle bir program yapan kişi, programı dağıtmak yerine hesap kasar ve satar. 

Ava giderken av konumuna düşmeyin. Size hile diye sunulan programların içinde virüs bulunmaktadır. Biz örnek olarak bir hile indirdik ve içinde olan kodlar bizi şok etti. Bir insan bu kadar kötü niyetli olamaz.

İndirdiğimiz, Wolfteam Hilesi yaklaşık olarak 490 Kb boyutundaydı. Bu hile sözde bize oyun parası verecekti. Programın şifrelenmiş kodlarını kırdım ve karşıma çıkanlar:

Yabancı kaynaklarda kodları incelediğimde, veri diskini zorlayarak yakan bir kod olduğunu öğrendim. Bunu paylaşan bir Türk arkadaşlar. 

Kendine hiçbir faydası olmayan, insanlara zarar veren ve bunu zevk zanneden insanlara üzülüyorum.


Kısacası arkadaşlar Wolfteam hilesi yoktur.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!