World War Z 1.02 Güncellemesi Yama Notları

Yorum · 412 Görüntüleme

Yeni World War Z 1.02 güncelleme yaması notları, topluluğun okuması için hazır hale getirildi.


Bugün Yeni World War Z güncellemesi şu anda PC, PS4 ve Xbox One'da yayılıyor, ancak oyundan çıkmanız ve indirmesi ve yüklemesi için “Güncelleme kontrolü” seçeneğine basmanız gerekebilir. Yeni World War Z yaması uygulandıktan sonra, oyuncular, yeni Lobo Bundle DLC'ye erişemeyenler için bir düzeltmenin yanı sıra bağlantı alanlarında da gelişmeler görmeye başlamalıdır.

 

World War Z 1.02 Güncellemesi Yama Notları

World War Z 1.02 güncellemesinin öne çıkan özellikleri, bağlantı sorunlarını çözme ve oyuncuların oyun boyunca birbirine bağlı kalmalarını sağlamaktır. 1.02 güncellemesi, ABD'li oyuncuların diğer bölgelerdeki kullanıcılarla zombilere katılmasını ve onları öldürmesini engelleyen bir sorunu çözdü.

Dahası, yeni Lobo Bundle DLC'ye erişmekte zorlananlar için, bu sorunların şimdi çözülmesi gerekiyordu.

 

Topluluk yöneticisi “Jellyfoosh”, ekibin “şu an sıralamaya çalıştığı” ayrıntılı sorunları da içeriyor. Bunlar, lansman sırasında oyunun düştüğü anlar, oyuncuların arkadaşlarını arkadaş listesinde görememesi ve ilerlemenin kaybolması gibi PC sorunlarını da içeriyor.

Ayrıca geliştiricinin radarında PS4 ve Xbox One sorunları da var; bunlar arasında şunlar yer alıyor: PSN ad değişikliği sonrasında kaybedilen ilerleme, bazı görevlerin sonunda oyunun bağlantısı kesiliyor ve bazı oyuncular “Protect Search team” (Arama ekibini koru) hedefinden sonra “Key to the City” (Şehrin Anahtarı) görevini gerçekleştiremiyor.

Kabul edilen diğer "genel" sorunlar şunlar: bazı oyuncular silah XP’si alamıyor ve Lobo Pack ön siparişinden bazı silahları alamayan oyuncular var.

World War Z | Dünyalar Savaşı Z İnceleme - Game Play


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!