Xbox One Temmuz Güncellemesi Çıktı

0 Yorum · 29 Görüntüleme

Xbox One için bir sonraki büyük güncelleme geldi; tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.


Xbox One Güncellemesi

Xbox One Güncellemesi

Xbox One için bir sonraki büyük güncelleme şimdi çıktı ve Xbox Game Pass'taki bazı değişiklikler ve sesli komutlar için geliştirilmiş Alexa desteği içeriyor. Yeni Xbox Game Pass özelliklerinden başlarsak, yeni bir "Sonra Oyna" sekmesi tanıtıldı. Adından da anlaşılacağı gibi, burası daha sonra oynamak için kendinize anımsatıcı olarak oyun ekleyebileceğiniz bir merkezdir.

Temmuz Xbox One güncellemesinin diğer büyük kısmı, Alexa sesli komutları için geliştirilmiş işlevselliktir. Özellikle, Xbox Game Pass'a özgü çeşitli yeni ses komutları eklenmiştir. Örneğin, artık Alexa’ya "Bu ay Game Pass’taki yenilikler?" veya "Game Pass'ta popüler olan nedir?" ya da "Game Pass'tan neler Çıkıyor?" gibi sorular sorabilirsiniz.

Artık Alexa'yı sosyal ağlar için de kullanabilirsiniz; "Alexa, arkadaşlarım ne oynuyor?" ya da "Alexa, [arkadaşınız adı] şu anda çevrimiçi mi?" diye sorabilirsiniz. Ayrıca, artık Xbox oyun kolunuzu Alexa kullanarak eşleştirebilirsiniz.

Xbox için Alexa sesli komutlarının tam listesini burada bulabilirsiniz.

Ek olarak, Alexa artık Avustralya, Kanada, Fransa, Almanya, İtalya, Meksika ve İspanya dahil olmak üzere daha fazla ülkeyi destekliyor.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!