Xbox Series X ve S İçin Yeni Oyun Kumandaları Duyuruldu

0 Yorum · 387 Görüntüleme

Microsoft, heyecanla beklenen yeni nesil oyun konsolları Xbox Series X ve Xbox Series S için yeni oyun kumandalarını duyurdu.


Son günlerde gündemden düşmeyen Microsoft'tan her geçen gün yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz gün birçok önemli oyun serisinin arkasında olan geliştirici şirket Bethesda'yı 7,5 milyar dolar ödeme karşılığında satın aldığını duyurmuştu. Bu gelişmenin hemen ardından ise Microsoft, Xbox Series X ve Xbox Series S içni yeni kumanda tasarımlarını açıkladı.

Microsoft tarafından açıklanan bu oyun kumandaları, 10 Kasım tarihinden itibaren satışa sunulacak. Yeni nesil konsol sahibi oyuncular özel tasarım karbon siyahı renkli kumandaya, robot beyazı renklerindeki kumandaya veya şok mavisi bir Xbox oyun kumandasına sahip olabilecekler.

Microsoft tarafından duyurulan kumandalar arasında şüphesiz en dikkat çekeni karbon siyahı olan oldu. Ayrıca Microsoft, tüm bu oyun kumandalarının Windows 10 PC'ler ile de uyumlu olarak çalışacağını belirtti. Oyuncular, oyun kumandalarına bağlantıyı kablosuz bir adaptör veya USB Type-C aracılığıyla gerçekleştirecekler. Ayrıca cihazınızın Bluetooth desteği ile ürüne doğrudan bağlantı da sağlayabilirsiniz.

Oyun kumandalarının fiyatlarını da açıklamayı ihmal etmeyen Microsoft, kumandaların 59,99 dolar fiyat etiketine sahip olacağını belirtti. Xbox'ın yeni nesil oyun konsollarını satın almak isteyen oyuncular bu yeni tasarım oyun kumandalarına da sahip olabilecekler.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!