Xbox ve Adidas Ayakkabı Üretiyor

0 Yorum · 507 Görüntüleme

Yeni yayınlanan rapora göre, çok yakın zamanda ayağınıza Xbox tasarımlı Adidas ayakkabılarını giyebileceksiniz.


Microsoft, Adidas ile işbirliği içinde bir dizi Xbox temalı spor ayakkabı üretiyor gibi görünüyor. Complex'in yeni bir raporuna göre , bu yıl için en az dört Xbox ayakkabı piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Rapor, Adidas'tan sızdırılan belgelerin, Xbox konsollarından sonra temalı bir sürü ayakkabı yapmak için devam eden çalışma projesini ortaya çıkardığını belirtiyor. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, ayakkabılar siyah, beyaz ve neon yeşili renklere sahipler ve topukta belirgin bir şekilde Xbox logosu bulunuyor.

İlk ayakkabı çifti Haziran ayında piyasaya sürülecek ve Adidas'ın yeni Forum Tech Boost stilinin promosyon versiyonu olacak. Ardından, Ekim ayında, iki Xbox temalı Adidas'ın Forum Mid çifti çıkacak ve ardından Kasım ayında Forum Tech Boost'un başka bir modeli gelecek. Raporda ayrıca 2022'de daha fazla Xbox ayakkabısı geleceği belirtiliyor.

Ayrıca merak ediyorsanız Xbox markalı ayakkabılar yeşil kutularda gelecek. Henüz fiyat hakkında bir bilgi yok.

Bu haber, PlayStation'ın Mayıs ayında Nike ve LA Clippers oyuncusu Paul George ile birlikte başka bir temalı ayakkabıyı piyasaya süreceği haberinin hemen ardından geldi. Bunlar 120 dolar olacak ve mavi ve beyaz renk düzeninden PlayStation şekil dokusuna kadar bir dizi PlayStation estetik dokunuşuna sahip olacak.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!