Yakuza: Like a Dragon\a Önemli Bir DLC Gelecek

Yorum · 6 Görüntüleme

Yakuza'ya yakın zamanda gelecek olan DLC, birçok önemli özelliği bünyesinde barındırıyor.


      Oyun dünyasının en önemli serilerinden birii olan Yakuza, oyuncuları memnun edecek bir yeniliğe sahip olacak. Yakın zamanda yayımlanacak olan ek mücadele genişletme paketi, yapılacak lansman sonrası DLC'sini alacak.Bu DLC, Yakuza kullanıcılarına Gampe Plus ayarı ve Yüksek Zorluk Modu özelliklerini sunacak DLC'nin Japonya'da ne zaman çıkacağı henüz bilinmiyor ancak bu sürecin fazla süreceği düşünülmüyor. Sega tarafından ilk olarak 2005 yılında piyasaya sürülen Yakuza, 16 Ocak 2020'de Playstation 4 platformu için piyasaya sürülmüştü.

        Oyuna eklenecek olan Game Plus özelliği, Yakuza oyuncularının oyundaki mevcut ilerlemelerini yeni bir oyuna aktarmasına olanak sağlayacak. Oyuna eklenecek bir diğer özellik olan Yüksek Zorluk Modu ise oyuncular tarafından nasıl tepkiler alacağı tahmin edilemiyor ancak oldukça ilgi çekici bir özellik.

        Yakuza: Like a Dragon, Japonya'da mecvut olan ve daha önceki dönemlerde çıkan oyunlardan farklı bir sistemi bünyesinde barındırıyor. Oyunculara birçok yetenek ve kıyafet seçeneği sunan Yakuza, sıra tabanlı bir RPG sisteme sahip. Geçtiğimiz ayın 16'sında oiyasaya sürülen Yakuza: Like a Dragon, Japonya'da şu ana kadar 300.000 adet satmış durumda.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!