Yaz Sezonunda Black Desert Evreninde Daha Fazla Ödül

0 Yorum · 805 Görüntüleme

Black Desert Yaz Sezonu güncellemesi ile elde edilen başarılı geri dönüşler sayesinde kutlamalar kapsamında Maceracılara ödül kazanmaya devam ediyor.


Yaz Sezonunda Black Desert Evreninde Daha Fazla Ödül! Maceracılar Black Desert TürkiyeMENA’da yazın gelişini kutlamaya devam ediyor. Yaz Sezonu güncellemesinin ardından elde edilen başarılı geri dönüşler sayesinde kutlamalar kapsamında Maceracılara ödül kazanmaya devam ediyor. Misafir Kartı kullanarak oyuna yeni kaydolan Maceracılar ise Kalıcı Erişim kazanma hakkına sahip olacaklar.

Pearl Abyss, Yaz Sezonu güncellemesi ile birlikte sezona özel yeni 200 bin karaktere ulaşmış olmanın mutluluğunu paylaşıyor. Bu başarı sayesinde Black Desert TürkiyeMENA’da yaz sezonu daha da keyifli bir şekilde sürmeye devam edecek. Yaz Sezonu, Maceracılara sezon karakterlerini daha hızlı ve daha kolay seviye atlama avantajları sunacak.

Misafir Kartı ile Kalıcı Erişim Hakkı

Black Desert TürkiyeMENA'da yeni olan Maceracılar, 30 Haziran tarihine kadar oyuna 30 günlük erişim için Misafir Kartı talep edebilecekler. Bu erişim süresi boyunca Sezon Karakterleri ile 50. seviyeye ulaşan Maceracılar, kalıcı erişim kazanabilecekler. Bu sayede bir paket satın almak zorunda olmadan oyunu kalıcı olarak elde ederek, oyunda kalıcı olmanın keyfini sürebilecekler.

Yaz Sezonunu kutlamaları kapsamında 30 Haziran tarihine kadar özel bir oyun paketi indirimi başladı. Maceracılar artık resmi internet adresinde bulunan tüm oyun paketlerinde %40 oranında indirim alabilecekler.

Daha fazla bilgi için Black Desert TürkiyeMENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!