Bungie, Destiny 2 için bir sonraki sınırlı süreli etkinliğin bahar temalı olacağını açıkladı.

Destiny 2 Sınırlı Süreli Etkinlik - Revelry

Destiny 2 Sınırlı Süreli Etkinlik - Revelry

Bungie, Destiny 2 için bir sonraki etkinliğin Revelry olduğunu açıkladı. İlkbahar temalı etkinlik 16 Nisan'da başlayacak, oyuna içerik ve yeni bir Exotic silah ekleyerek 6 Mayıs'a kadar devam edecek. Etkinliği ayrıntılandıran yeni bir fragman da yayınlandı.

Revelry, Festival of the Lost'un Haunted Forest'u gibi Verdant Forest adı verilen yeni bir alana erişim izni verir, patronların saldırısına karşı koymak için temizlemeniz gereken objektif temelli dövüşler ekler. Verdant Forest tek başına ele alınabilse de, Bungie "bir ekiple" dövüşmeyi tavsiye ediyor.

Etkinlik sırasında size bir Reveler Tonic de verilecek. Tonic, Verdant Forest'un patronlarını öldürerek veya bazı yan görevleri temizleyerek Reveler Essence ile doldurulabilir. Doldurulduğunda tonic, el bombası, yakın dövüş saldırıları veya sınıf becerilerindeki soğuma süresini azaltmak için kullanılabilir. Tonic gücü, Revelry'nin yeni Inaugural Revelry veya Vernal Growth zırh setlerinin parçalarının donatılmasıyla da arttırılabilir. Bu zırh parçaları ve tonic etkileri, Revelry etkinliğinin tamamı boyunca Özel Maçlar hariç tüm oyun modlarında geçerli olacaktır.

Ayrıca, topladığınız Reveler Essence'i "dünya dropları, Enhancement Cores ve Inaugural Revelry kaskı için süs eşyaları da dahil olmak üzere" sınırlı süreli ödüller ile değiştirebileceksiniz. Essence ayrıca, Arbalest adı verilen yeni bir Exotic kinetik füzyon tüfeğiyle değiştirilebilir. Bungie, ateşli silahı "kendi türünün ilk silahı" ve "düşman kalkanlarına karşı ekstra hasar veren" olarak nitelendiriyor.

Revelry sırasında, Bright Engrams için drop oranları iki katına çıkarılacak ve maksimum seviyedeki oyuncular her seviye atladıklarında bir tane kazanacaklar. Destiny 2, Xbox One, PS4 ve PC'de oynanabilir.

Destiny 2 Revelry Sınırlı Süreli Etkinliği

Destiny 2 Revelry Sınırlı Süreli Etkinliği

Facebook Yorumları