Yeni Mortal Kombat 11 Fragmanı Oyunun Hikayesini Açıklıyor

Yorum · 26 Görüntüleme

NetherRealm Studios, Mortal Kombat 11'deki hikâyeye ilk bakışı yayınladı. Oyunun hikayesinin prologu, NetherRealm'in Ocak ayındaki etkinliğinde ortaya çıktı.


Mortal Kombat 11 Hikaye

Mortal Kombat 11 Hikaye

NetherRealm Studios, Mortal Kombat 11'deki hikayeye ilk bakışı yayınladı. Oyunun hikayesinin prologu, NetherRealm'in Ocak ayındaki etkinliğinde ortaya çıkan ve Raiden'in Mortal Kombat X'un olaylarından sonra Shinnok ile etkileşime girdiğini ve aynı zamanda yepyeni bir karakter tanıttığı bir fragmanda ortaya çıktı.

Prologda Raiden, yakalanan Elder God'a işkence yaparken Shinnok'un tılsımını giyiyor. Shinnok kibirli bir şekilde Raiden'e bir Elder God'ı öldürülemeyeceğini hatırlatıyor. Yani Earthrealm savunucusu, kurbanının kafasını keserek ölümden daha kötü bir kader olduğunu söylüyor. Prolog, Shinnok’un halen yaşayan başının seri tarihindeki ilk kadın patron karakteri ve 2018 Oyun Ödülleri'nde ilk kez gördüğümüz Kronika’ya yaklaşmasıyla sona eriyor.

NetherRealm etkinlik sırasında, seriye yepyeni bir eklenti olan Scorpion, Sub-Zero, Sonya, Skarlet, Raiden ve Geras gibi birkaç karakterlik oyun anlarını da gösterdi. Geras ayrıca, her ikisi de diğer dönemlerden eserler toplayan, düşman saldırılarını önlemek için kendisini eski konumuna getiren ve rakibin zamanını donduran inanılmaz, zaman-bükme yeteneklerini sergileyen, etkinliğin sonunda ortaya çıkan bir fragman aldı. Ayrıntılara ve fragmana buradan bakabilirsiniz.

Farklı karakter varyasyonları arasında tekrar geçiş yapmanın yanı sıra, Mortal Kombat 11'de savaşçıları kişiselleştirebileceksiniz. Seçenekler bir dövüşçünün kostümünü, tanıtımları, zaferleri, yetenekleri ve AI davranışını içerir. Mortal Kombat 11 ayrıca, her dövüşçüye, savaşın gelgitini değiştirme çabasıyla çıkarılabilecek özel, güçlü saldırılar (Fatalities benzer) gibi davranan Fatal Blow saldırıları ekler.

Mortal Kombat 11'in 23 Nisan'da Xbox One, PS4, PC ve Switch için yayınlanması planlanıyor.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!