Ortalama bir günde, yaklaşık bir düzine yeni oyun Steam'de yayınlanır. Ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünürken, bazen anlaşılması zor olabilir. Sizlere kolaylık olsun diye Steam'deki her yeni oyunu derledik.

Yeni Steam Oyunları

Yeni Steam Oyunları

Ortalama bir günde, yaklaşık bir düzine yeni oyun Steam'de yayınlanır. Ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünürken, bazen anlaşılması zor olabilir. Potansiyel olarak heyecan verici oyunlar, Steam'de yayınlanan her bir oyun sonrası dikkat edilmediği sürece kaybolup gidebilir.

Son haftalarda, dikkat çeken oyunları bulmak için Steam'de çıkan her oyun araştırıldı. Bu liste, Grand Theft Auto'ları veya Steam'in Fallout 4'leri gibi oyunları içermez. Bunun yerine, kaçırılması kolay olan oyunlara odaklanabilirsiniz. İşte en yeni Steam oyunları listesi.

1. 198X

Çıkış Tarihi: 21 Haziran
Geliştirici: Hi-Bit Studios

Adından da anlaşılacağı gibi 198X, 1980'lerin belirsiz bir yılı boyunca kurgulanmıştır ve temel olarak bir anlatı ile dizilmiş bir arcade oyunları koleksiyonudur. Steam açıklamasında, "Masum gençliğin sınırlamaları ile kaçınılmaz yetişkinliğin yükümlülükleri arasında sıkışıp kalmış bir genç olan Çocuğun yolculuğu. Hikaye, Çocuk yerel arcade'yi keşfettiğinde ortaya çıkar. Video dünyalarında yeni dünyalar ve yeni anlamlar bulur." yazıyor. Oyunlar, arcade yarışçılarına kadar retro tarzı zindan tarayıcılarına kadar çeşitlilik göstermektedir ve dahil edilen beş oyuna ek olarak, bölümler daha fazla olacaktır.

198X İndir

2. Lovely Planet 2: April Skies

Çıkış Tarihi: 19 Haziran
Geliştirici: QUICKTEQUILA

Lovely Planet 2: April Skies sessizce sevilen pastel renkli hassas nişancının bir devamı. Burada 100'den fazla refleks odaklı birinci şahıs nişancı seviyesi var, ancak canlı insanları veya uzaylıları veya canavarları acımasızca katletmek yerine, sevimli lastikli oklarınızla sevimli damlalar ve sevimli dev meyveler alıyorsunuz. Muhtemelen Steam'deki en iyi sevecen birinci şahıs nişancıdır ve Doom ile Super Meat Boy'un bir tür evliliğidir.

Lovely Planet 2: April Skies İndir

3. Steel Sword Story

Çıkış Tarihi: 21 Haziran
Geliştirici: 8bits Fanatics

Steel Sword Story kült klasik 1001 Spikes'tan sorumlu olan stüdyonun retro tarzındaki yeni bir platformudur. Sonuç olarak, bunun parkta bir yürüyüş olmasını beklemeyin, ancak aşırı zorluğa karşıysanız, belki de 8-bit esintili ilham verici sanat eseri sizi ikna etmeye yardımcı olacaktır.

Steel Sword Story İndir

4. Summer Islands

Çıkış Tarihi: 20 Haziran
Geliştirici: MatthiasMa

Geçtiğimiz hafta Early Access'e giren Summer Islands, lüks bir ada tesisi inşa etmeye yönelik bir kodaman oyunudur. Kabin, otel, golf sahası, bar ve daha birçok yerle birlikte tesisinizi oluşturmanın yanı sıra tipik kaprisli tropik hava ve tabii ki rakipler ile de yarışacaksınız. Oyun çok oyunculu özelliklere sahip ve daha fazla bina tipi, hava durumu ve diğer iyileştirmelerle yıl sonuna kadar güncellenecek.

Summer Islands İndir

5. Littlewood

Çıkış Tarihi: 18 Haziran
Geliştirici: Sean Young

Yaratıcısı tarafından "huzurlu ve dinlendirici bir RPG" olarak nitelendirilen Littlewood, kesinlikle Stardew Valley ile ortak bir şey paylaşıyor ancak aynı değil. Örneğin, Littlewood kendi şehrinizi tasarlamanıza ve doldurmanıza izin verir ve çiftçilik varken, istemiyorsanız tek bir tohum bile ekmeniz gerekmez. Nadir eşyaları toplayabilir, biraz odun kesebilir, balık tutabilir, biraz yemek yapabilirsiniz. Temel olarak bu tarz bir oyun. Güzel görünüyor.

Littlewood İndir

Facebook Yorumları