Yeni Oyunlar 2019 Nisan 4. Hafta

0 Yorum · 31 Görüntüleme

Ortalama bir günde, yaklaşık bir düzine yeni oyun Steam'de yayınlanır. Ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünürken, bazen anlaşılması zor olabilir. Sizlere kolaylık olsun diye Steam'deki her yeni oyunu derledik.


Yeni Steam Oyunları

Yeni Steam Oyunları

Ortalama bir günde, yaklaşık bir düzine yeni oyun Steam'de yayınlanır. Ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünürken, bazen anlaşılması zor olabilir. Potansiyel olarak heyecan verici oyunlar, Steam'de yayınlanan her bir oyun sonrası dikkat edilmediği sürece kaybolup gidebilir.

Son haftalarda, dikkat çeken oyunları bulmak için Steam'de çıkan her oyun araştırıldı. Bu liste, Grand Theft Auto'ları veya Steam'in Fallout 4'leri gibi oyunları içermez. Bunun yerine, kaçırılması kolay olan oyunlara odaklanabilirsiniz. İşte en yeni Steam oyunları listesi.

1. Burning Daylight

Çıkış Tarihi: 19 Nisan
Geliştirici: Burning Daylight Team

Burning Daylight, gelecekteki bir fütüristik bir macera oyunudur, çevresel felaket sayesinde insanlığın distopya mega yapıları ile sınırlı olduğu bir gelecekte. Bir düzine kuvvetli Animation Workshop öğrencisi ekibi tarafından geliştirilen Burning Daylight, çoğunlukla keşifle ilgili bir konu olsa da, keşfedilmeyi bekleyen hafif bir şaşkınlık var ve asıl yenilik tavizsiz bir şekilde acımasız bir dünyayı keşfetmekten geliyor. Resmi Steam açıklamasını şöyle diyor, "Büyük bir mezbahada çıplak olarak uyanmak. Kim olduğunuzu ya da nereden geldiğinizi hatırlamıyorsunuz. Tek ipucu göğsünde gizemli bir dövme."

Burning Daylight İndir

2. Yuppie Psycho

Çıkış Tarihi: 25 Nisan
Geliştirici: Baroque Decay

Yuppie Psycho, yeterince yetersiz kalmasına rağmen, dünyanın en büyük şirketlerinden birinde hayatta kalan istihdama ilişkin bir oyundur. Bu tek başına oldukça ilginç. Sintracorp, güçleri eskiden şirketi ayakta tutan bir cadıyı avlamak için kahramanı Brian Pasternack'i kullanır. Sonuçların gerçeküstü bir işyerinde sürekliliği ele almasıdır: iş arkadaşınızın "kederli, kanla ıslanmış sırlarını" keşfetmek için sohbetler yapacaksınız.

Yuppie Psycho İndir

3. Hardware Engineers

Çıkış Tarihi: 22 Nisan
Geliştirici: Green127

Geçtiğimiz hafta Erken Erişim'den çıkan Hardware Engineers, bir IT işletmesini yönetme konusundaki bir kodaman oyunudur. Ya da daha spesifik olarak, PC'leri yapacak, müşterilerin talep ve gereksinimlerine göre onları satacaksınız. Bu, doğru bileşenleri seçmek ve daha sonra bunları bir sürükle ve bırak arabiriminde bir araya getirmek anlamına gelir. Ancak bu sadece PC'ler oluşturmakla ilgili değildir: “ekonomi, itibar, satış stratejisi ve iletişim” konusunda da endişelenmeniz gerekir.  Simülasyonların ve zeka oyunlarının hayranları iseniz bu oyun size göre diyebiliriz.

Hardware Engineers İndir

4. Dark Devotion

Çıkış Tarihi: 25 Nisan
Geliştirici: Hibernian Workshop

Bu karanlık fantazi 2D platform oyunu Dark Devotion,Kickstarter 2017'de tekrar finanse edildi. Estetiği Castlevania ve Dead Cells'i taklit edebilir ancak yapısal olarak her ikisinden de farklıdır. Dünya statik (yani usule uygun şekilde üretilmemiş) bir labirenttir ve oyuncu kasıtlı olarak geriye doğru gidemez. Muhtemelen bir relief olarak geliyor çünkü oyun aksi halde oldukça zorlu bir görev vaat ediyor. Ancak silahla mücadele etme kabiliyeti yok.

Dark Devotion İndir

5. Survivor

Çıkış Tarihi: 22 Nisan
Geliştirici: Reija Meriläinen

Survivor, başlangıçta Finlandiya sanat sergisi için tasarlanan reality TV'de tuhaf ve tamamen ürkütücü bir yaklaşım. On kabileye yerleştirildiğin ve yalnızca bir tane kalıncaya kadar birilerini seçmeniz gerektiği söylenen boş bir müzede gerçekleşiyor. Açıkçası, amaç sonda kalan olmaktır. Biraz sizi garip hissettirebilir.

Survivor İndir


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!