Ortalama bir günde, yaklaşık bir düzine yeni oyun Steam'de yayınlanır. Ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünürken, bazen anlaşılması zor olabilir. Sizlere kolaylık olsun diye Steam'deki her yeni oyunu derledik.

Yeni Steam Oyunları

Yeni Steam Oyunları

Ortalama bir günde, yaklaşık bir düzine yeni oyun Steam'de yayınlanır. Ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünürken, bazen anlaşılması zor olabilir. Potansiyel olarak heyecan verici oyunlar, Steam'de yayınlanan her bir oyun sonrası dikkat edilmediği sürece kaybolup gidebilir.

Son haftalarda, dikkat çeken oyunları bulmak için Steam'de çıkan her oyun araştırıldı. Bu liste, Grand Theft Auto'ları veya Steam'in Fallout 4'leri gibi oyunları içermez. Bunun yerine, kaçırılması kolay olan oyunlara odaklanabilirsiniz. İşte en yeni Steam oyunları listesi.

1. Praey for the Gods

Çıkış Tarihi: 1 Şubat
Geliştirici: No Matter Studios

Praey for the Gods, Shadow of the Colossus'a borçludur: Fumito Ueda'nın çalışmalarını hatırlatan bir sanat tarzı ile "açık dünya macera oyunu tırmanma patronu". Yine de hayatta kalma unsurları var. Oyunun yalnız kahramanı sadece silah ve diğer teçhizatlar üretmekle kalmayacak, aynı zamanda sert (ve hiç bitmeyen) kışa dayanmak için yiyecek ve sıcaklık da gerektirecek.

Praey for the Gods İndir

2. Heat

Çıkış Tarihi: 31 Ocak
Geliştirici: Code}{atch

Amerika'da 20. yüzyılın başlarında geçen Heat, devam eden bir hayatta kalma MMO'sudur. Oldukça eylem odaklıdır. Ama aldanmayın: bu oyunda kesinlikle mücadele varken, Steam açıklaması oldukça derin yaşam sim unsurlarına odaklanır. Örneğin, oyuncular aile kurmak için diğer oyuncularla veya NPC'lerle eşleşebilir. Başkan olabilirsiniz. Ayrıca tarlaları sürdürebilir veya hayvancılıkla uğraşabilirsiniz.

Heat İndir

3. Rainswept

Çıkış Tarihi: 2 Şubat
Geliştirici: Frostwood Interactive

Rainswept, şüpheli bir cinayet intiharını araştırmak için Pineview'e gelen dedektif Michael Stone'nu konu alan bir point-and-click macera oyunudur. Beklediğiniz gibi, işler göründüğü gibi değildir. Stone ve asistanı Amy Blunt, davada daha derine daldıkça akıl sağlıklarını test edecekler. Birçok "çam ağacı, kahve ve yağmur" un yanı sıra, Rainswept, rahatsız edici konulara rağmen renk kullanmaktan korkmayan, büyüleyici bir sanat stiline sahiptir.

Rainswept İndir

4. Foundation

Çıkış Tarihi: 2 Şubat
Geliştirici: Polymorph Games

Geçtiğimiz hafta Early Access'e başlayan Foundation, çok cazip bir satış noktası olan bir ortaçağ kenti üreticisidir: şebekeye dayalı değil. Bu, şehirler ve kasabalar, hepsi beklediğiniz türden anıtlarla tamamlanan, ortaçağ yerleşimlerine uygun biçimlerde şekillenebilir. Polymorph oyun stüdyosuna göre, Foundation "eski şehirlerde kentciliğin organik yönüne vurgu yapıyor", ama bu sadece yolları döşemek ve binaların nereye gideceğine karar vermekle ilgili değil: yaşamın daha ince yönlerini de yönetmeniz gerekir. Çok güzel görünümlü bir oyundur.

Foundation İndir

5. Earth Atlantis

Çıkış Tarihi: 30 Ocak
Geliştirici: Pixel Perfex

Earth Atlantis, "dünya yüzeyinin yüzde doksan altının su altında olduğu" bir süre boyunca kurgulanan bir yan kaydırma schmup'tur. İlginç bir şekilde, stüdyo Pixel Perfex, bu temayı "14. yüzyılın okyanus keşiflerinin özüne atıfta bulunan" elle çizilmiş bir sanat tarzı ile tamamlamayı seçti ve tamamen mantıklı görünüyor. 25 büyük canavarı aramak için denizaltı kalıntılarını keşfedeceksiniz. Sanat tarzı kesinlikle güzel denemeye değerdir.

Earth Atlantis İndir

Facebook Yorumları