Ortalama bir günde, yaklaşık bir düzine yeni oyun Steam'de yayınlanır. Ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünürken, bazen anlaşılması zor olabilir. Sizlere kolaylık olsun diye Steam'deki her yeni oyunu derledik.

Yeni Steam Oyunları

Yeni Steam Oyunları

Ortalama bir günde, yaklaşık bir düzine yeni oyun Steam'de yayınlanır. Ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünürken, bazen anlaşılması zor olabilir. Potansiyel olarak heyecan verici oyunlar, Steam'de yayınlanan her bir oyun sonrası dikkat edilmediği sürece kaybolup gidebilir.

Son haftalarda, dikkat çeken oyunları bulmak için Steam'de çıkan her oyun araştırıldı. Bu liste, Grand Theft Auto'ları veya Steam'in Fallout 4'leri gibi oyunları içermez. Bunun yerine, kaçırılması kolay olan oyunlara odaklanabilirsiniz. İşte en yeni Steam oyunları listesi.

1. Bannermen

Çıkış Tarihi: 22 Şubat
Geliştirici: Pathos Interactive

Bannermen, "yarı-fantezi" ortaçağ ortamına sahip gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Kahraman Lord Berrian, ezici bir askeri yenilginin ardından bir miktar düzeni yeniden sağlamak için "Valtoria'nın engin topraklarını" seyahat etmek zorundadır. Ve bu oldukça tipik RTS tarzında başarılır. Öyle görünüyor ki, Warcraft hayranlarına kolayca hitap edecek gibi. Tek oyunculu bir mod ve AI yetenekleri var. Ama hem tam hem de sıralanmamış oynatma listeleri ve özel oyun desteği ile tam çevrimiçi rekabetçi çok oyunculu da destekleniyor.

Bannermen İndir

2. Hell Warders

Çıkış Tarihi: 21 Şubat
Geliştirici: Anti Gravity Game Studios

Hell Warders bir kule savunma oyunudur, ancak bu aynı zamanda üçüncü şahıs bir aksiyon RPG'si. Üç farklı sınıftan birini seçtikten sonra, içine tüm savunma birimlerinizi yerleştirebileceğiniz, dünyaya dalarsınız. Fragmanlar bu hibritin nasıl çalıştığını ortaya koymak için oldukça iyi bir iş çıkarıyor. Özellikle dört oyunculu kooperatif oyun desteğinden yararlanacak arkadaşlarınız varsa, biraz eğlenceli görünüyor.

Hell Warders İndir

3. Devotion

Çıkış Tarihi: 19 Şubat
Geliştirici: RedCandleGames

Muhtemelen zaten Devotion hakkında bir şeyler duymuşsunuzdur: Bu, eleştirel beğeni toplayan Detention'nın yaratıcıları tarafından Tayvanlı bir korku oyunudur. Bu oyun 2D bir point-ve-click macerası olsa da, Devotion birinci şahısa geçiyor ve tüm raporlara göre bu çok korkunç ve duygusal.

Devotion İndir

4. W4RR-i/o-RS: Descent

Çıkış Tarihi: 21 Şubat
Geliştirici: Xeneder

W4RR-i/o-RS: Descent, tarif edilmesi zor bir şey: JRPG-benzeri sıra tabanlı dövüşü, muhtemelen diğer daha az temizlenebilir şeylerle karıştırmak için çarpıcı, son teknoloji ASCII ile üretilmiş bir "sanat oyunu". Steam açıklaması, "Bu, simüle edilmiş insan zihninden astral parçacıkları yarı otomatik olarak dağıtan 4. Millenium şirketi ZN hakkında bir sanat oyunudur." diyor. Fragman müzik ve minimalist sanat tarzı rahatsız edici karışımı ile hemen büyüleyici görünüyor. Kesinlikle Anthem hayranlarının seveceği bir şeye benziyor.

W4RR-i/o-RS: Descent İndir

5. Trident's Wake

Çıkış Tarihi: 22 Şubat
Geliştirici: Bacus Studios

Geçtiğimiz hafta Erken Erşim'e giriş yapan Trident's Wake, çevrimiçi ve yerel işbirliğine dayalı oyunlara sahip twin-stick bir nişancı. Bu, bunun altını çiziyor, çünkü tanktan çevikliğe kadar seçilebilecek farklı Sentinel sınıfları ve biraz adil bir kişiselleştirme var. Oyun uzun süre Erken Erşim'de kalmayacak. Studio Bacus, 2019 yılında bir dizi lehçe ve oyuncu öncülüğünde yapılacak olan optimizasyonlarla piyasaya sürmek istiyor.

Trident's Wake İndir

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları