Yeni PC'niz için En İyi 13 Oyun

0 Yorum · 3001 Görüntüleme

Yeni yıl için yeni bir oyun bilgisayarı alıyorsanız, bazı oyunları oynamak isteyeceksiniz. Bu yüzden size yardımcı olmak için, mutlaka kontrol etmeniz gereken ücretsiz ve ücretli bir PC oyun listesi derledik. En iyi PC oyunlarına göz atın.


En İyi PC Oyunları

En İyi PC Oyunları

Yeni yıl için yeni bir oyun bilgisayarı alıyorsanız, bazı oyunları oynamak isteyeceksiniz. Bu yüzden size yardımcı olmak için, mutlaka kontrol etmeniz gereken ücretsiz ve ücretli bir PC oyun listesi derledik. Bu başlıkların bazıları grafiksel olarak yoğundur (yani, onları iyi çalıştırmak için güçlü bir bilgisayara ihtiyacınız vardır), bu nedenle sürücülerinizin güncel olduğundan ve önerilen özellikleri yerine getirdiğinizden emin olun. İsterseniz bazı oyunların sistem gereksinimlerine bakabilirsiniz.

Bu listede her tür yeni veya eski PC oyuncusu için bir oyun var: birinci şahıs nişancıları, simülasyon, strateji, parti, MOBA (çok oyunculu çevrimiçi savaş alanı), sürüş ve bağımsız. Bu PC oyunlarının bazılarının yalnızca yayıncılarından doğrudan (örneğin; Origin, Ubisoft) kullanılabileceğini, diğerlerinin ise Steam'de olduğunu unutmayın. Makinenize kaç tane oyun mağazası uygulaması indirmek istediğinizi düşünürken bunu aklınızda bulundurun. İşte en iyi PC oyunları.

1. League of Legends (LoL)

1. League of Legends (LoL)

League of Legends, aynı derecede ilgi çeken bir hayran kitlesi ve çok fazla merak uyandıran büyük, karmaşık bir MOBA (çok oyunculu çevrimiçi savaş alanı) oyunudur. Oynamaya başladığınızda, LoL’un sıralı oyununun sezonlarda gerçekleştiğini göreceksiniz, sonuçta milyonlarca dolarlık bir e-spor finali olan oyun. Bunun için pratik yaparak saatler geçireceksiniz.

League of Legends İndir

2. Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege

2. Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege

Bu oynayabileceğiniz en zorlu taktik FPS oyunlarından biri olabilir. RS6’nın çok oyunculu yüksek bir öğrenme eğrisi var ve sezonluk çalışarak her sezonda iki yeni Operatör yayınlayarak meta değişiyor ve ilgi çekici kalıyor.

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege İndir

3. Call of Duty: Black Ops 4

3. Call of Duty: Black Ops 4

Bugüne kadarki en çekici battle royale oyunu, Black Ops 4'teki Blackout modu tek başına satın almaya değer. Unutmayın, tek oyunculu mod yok. Bunun dışında, Black Ops 4’ün zombi, çok oyunculu ve battle royale modları bir patlama etkisi yapabiliyor.

Call of Duty: Black Ops 4 İndir

4. Battlefield 5

4. Battlefield 5

Battlefield 5'deki savaş tiyatrosu, 2. Dünya Savaşı. Ancak DICE, düzene sokmak ile harika bir iş çıkardı. Ve bir meydan okuma istiyorsanız, hardcore modda oynayın. EA / DICE, bu oyunla (sınırlı sağlık ve cephane gibi) yeni oyun unsurlarını Battlefield serisine getirmek için çok şey yaptı ve güzel bir şekilde birbirine bağlandı.

Battlefield 5 İndir

5. Total War: Warhammer 2

5. Total War: Warhammer 2

Warhammer 2, bir RTS (gerçek zamanlı strateji) oyunu oynayarak geçirdiğiniz en eğlenceli oyunlardan biri olacaktır. Eğer hiç destek olmamış ejderhaların olduğu bir warlock ordusunu kontrol etmek isterseniz...işte sizin oyununuz.

Total War: Warhammer 2 İndir

6. Shadow of the Tomb Raider

6. Shadow of the Tomb Raider

Bu eğlenceli, tek oyunculu hikayede bir ve yalnızca Bayan Croft var. Bu, önceki iki oyundan tamamen farklı bir macera. SotR da gerçekten yüksek bir GPU'ya ihtiyaç vardır. Bu yüzden PC'nizi bununla karşılaştırmak için hazırlıklı olun. Sisteminizin başa çıkıp çıkamayacağından emin değilseniz, demosu oynatın ve oyunu ne kadar iyi çalıştırabileceğinizi görün.

Shadow of the Tomb Raider İndir

7. Overwatch

7. Overwatch

Overwatch, genç oyuncular için harika bir takım tabanlı birinci şahıs nişancıdır, ancak yine de hardcore FPS hayranları için tavsiye edilir. Bazıları oyunun çok fazla karaktere sahip olduğunu iddia etse de, aynı zamanda sevdiğin bir kahraman bulmak zorundasın demektir. Ve eğer gerçekten Overwatch'a giriyorsan, sıralanabilir ve potansiyel olarak pro lige katılabilirsiniz.

Overwatch İndir

8. Fortnite

8. Fortnite

Fortnite yeterince basittir: Savunma inşa edersiniz ve düşman oyuncuları battle royale tarzında vurursunuz. Oyun bedava, ama kesinlikle skinleri almak isteyeceksiniz. Son zamanlarda, Epic Games Fortnite'e uçaklar ve kartopu ekledi, bu yüzden hiç bu kadar heyecan verici olmamıştı.

Fortnite İndir

9. Forza Horizon 4

9. Forza Horizon 4

Yeni Forza, dinamik mevsimler ve süper otomobillerle PC ve Xbox One için iyi optimize edilmiş bir sürüş oyunudur. Daha fazla simülasyon yarışmacısıysanız, zorlu ve güzel bir sürüş deneyimi için yarış direksiyonunu bağlayabilir ve sürücü asistanlarını tamamen kapatabilirsiniz.

Forza Horizon 4 İndir

10. War Thunder

10. War Thunder

Simülatöre layık it dalaşı fiziği, ayrıca karışıma eklenen tanklar ve tekneler istiyorsanız, işte oyununuz War Thunder. Spitfire'ınızı dengelemek ve toplarınızı kullanmak için çok fazla zaman harcamazsınız. İlerlemeyi hızlandırmak istiyorsanız, belirli uçakları ve ekipmanları da satın alabilirsiniz.

War Thunder İndir

11. Arma 3: Apex

11. Arma 3: Apex

FPS, taktik, mod ve silahlı çatışma gerçekçiliğini ciddiye alırsanız, bu sizin için bir oyundur. Ama epey ciddi. Arma 3: Apex, DirectX 12 uyumluluğu ve şimdiye kadar görülen en büyük oyun haritalarından bazılarına sahip. Ayrıca, Zeus çok oyunculu modda kendi çok oyunculu mücadelelerinizi oluşturabilir, paylaşabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Arma 3: Apex İndir

12. Gang Beasts

12. Gang Beasts

Cansız, blob benzeri karakterler içeren eğlenceli bir parti oyunu. Gang Beasts, bir parti sırasında arkadaşlarınızla en iyisidir. Kasıtlı olarak halsiz kontrollere alışmak biraz zaman alabilir, ancak oyunun amacı da bu.

Gang Beasts İndir

13. Minecraft

13. Minecraft

Bu bloklu macera / yaratma oyunu Minecraft'ı oynayarak sayısız saat geçirebilirsiniz. Şu anda Microsoft tarafından işletilen Minecraft artık platformlar arası ve en iyi PC'de oynanıyor. Seni hiç düşünmediğin maceralara götürebilecek çok çeşitli modlar, skinler, haritalar ve maceralar var.

Minecraft İndir


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!