Yeni Pokemon Sword and Shield: The Armor Isle'nin Detayları Salı Günü Geliyor!

Yorum · 303 Görüntüleme

Pokemon Company, 2 Haziran'da yayınlanacak The Armor Isle'nin genişlemesi hakkında daha fazla bilgi açıklayacak.


Pokemon Sword and Shield'ın ilk DLC genişlemesi The Armor Isle, önümüzdeki günlerde yayınlacak ve çok yakın zamanda genişleme ile ilgili çok daha fazla ayrıntı açıklanacak. Pokemon Company, 2 Haziran'da yayınlacak genişleme hakkında bazı yeni detayları paylaşacağını duyurdu.

Pokemon Company şu an için konuyla ilgili olarak daha fazla detay paylaşmadı, bu yüzden tam olarak ne gibi şeylerle karşılacağımız belli değil. Ancak Isle of Armor'un bu ay piyasaya sürüleceği düşünülürse muhtemelen çıkış tarihi de açıklanacaktır.

Isle of Armor, bu yıl Sword and Shield'a gelen iki ücretli genişletmeden ilki. Bu, oyuncuları Mustard adında eski bir Pokemon League Şampiyonuyla antreman yapacakları ve yeni Efsanevi Pokemon Kubfu'yu alacakları isimsiz Zırh Adası'na götürüyor.

İkinci DLC genişlemesi ise The Corwn Tundra ve önümüzdeki sonbaharda yayınlanması planlanıyor. Calyrex adlı yeni bir Efsanevi Pokemon ve Pokemon dens'i diğer oyuncularla keşfetmenizi sağlayan yeni bir modda dahil olmak üzere birçok yeni öğeyi bulunduruyor.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!