Bugün Sony Interactive Entertainment Japan ve Asia ekibi, Japonya'daki PS4 ve PlayStation VR programlarını sergileyen bir grup fragman yayınladı.

İlk fragman (ve kısa versiyonu), popüler müzisyenler tarafından çok çekici bir şarkıyla PS4 oyunlarının bir derlenmesini gösteren yerel PlayStation müzik videoları kolunun bir örneğidir. Etrafında bu sefer Dj Fumiya, Ilmari, Akko Gorilla, Rei tarafından “Play in Da House” özelliğine sahip.

Fragmanda Days Gone, Dead or Alive 6, Sekiro: Shadows Die Twice, Earth Defense Force: Iron Rain, Left Alive, Devil May Cry 5, Tom Clancy’s The Division 2, Jump Force, Samurai Shodown, Anthem, Catherine: Full Body, Super Robot Wars T ve daha fazlasını görüyoruz.

Bu, Sony Interactive Entertainment Japan ve Asia'nın periyodik olarak başlattığı, her gün kafamın içinde sıkışıp kalmış, son derece akılda kalıcı bir müzik yaratan farklı müzisyenler içeren bir dizi videonun bir parçası. Sanırım asıl mesele bu.

İkinci fragman ve ilgili kısa versiyonu ise PlayStation VR programına odaklanıyor.

PlayStation Astro Bot: Rescue Mission, VR Worlds, the Kingdom Hearts VR Experience, Ace Combat 7: Skies Uknown, Resident Evil 7, Everybody’s Golf VR ve diğerlerini görüyoruz.


Herkes için hemen hemen bir şey var ve aşağıda tüm fragmanları izleyebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları