Yeni PUBG PS4/Xbox One Yaması Yenilenmiş İlerleme Sistemi ve Daha Fazlasını İçeriyor

0 Yorum · 253 Görüntüleme

PUBG Corporation, bu hafta piyasaya sürülecek çevrimiçi battle royale oyunu PlayerUnknown's Battlegrounds için yeni bir konsol güncellemesi belirledi.


Yeni PUBG PS4/Xbox One Yaması

Yeni PUBG PS4/Xbox One Yaması

PlayerUnknown's Battlegrounds, bazı bölgelerde "erişilememiş" olmasına rağmen hala popüler bir oyundur. Geliştirici PUBG Corporation, bu alanlardan bazılarına hitap ederek, silah ustalığı adı verilen yeni bir ilerleme sistemi, otomatik ekipman ekleri özelliği, ek bir kontrol cihazı ön ayarı ve daha fazlasını tanıtan yeni bir konsol yamasını duyurdu.

Haber, resmi PUBG Support ekibi tarafından yayınlanan bir tweet yoluyla geldi. Hem PlayStation 4 hem de Xbox One’a yapılacak güncelleme 27 Haziran Perşembe günü gerçekleşecek. Sunucu bakımı 26 Haziran Çarşamba ile 27 Haziran Perşembe günleri arasında yapılacaktır.

Yamanın getirdiği en önemli özellik, oyuncuların o silahla tecrübe kazanarak silah seviyelerini yükseltmelerini sağlayan silah ustalık sistemidir. Silah ustalığı ve ödülleri sezondan bağımsız çalışır ve elde edilebilecek silah başına 100 seviye vardır.

Yeni güncellemeye yeni bir kontrol cihazı ön ayarı dahil edilecektir. Ön ayar, denetleyici işlemi başparmak-işaret parmağı-orta parmak stili için daha uygundur. Bu, ağırlıklı olarak eğilme ve mücadele stratejilerine dayanan oyuncular içindir.

Ayrıca PUBG Corp, oyuncuların dünyada bulunan herhangi bir ek parçayla silahlarını otomatik olarak biriktirmelerini sağlayan yeni bir otomatik donatma özelliğini de getiriyor. Yeni düzeltme eki ayrıca, öğelerin toplanmasıyla ilgili sorunlar, tel çitleri delmeyen mermiler ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi hata düzeltmesini de içermektedir. Tam yama notlarıburadan okuyabilirsiniz.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!