Zelda: Link's Awakening Ne Zaman Çıkacak? - Yayın Tarihi Açıklandı

Yorum · 0 Görüntüleme

Bu yılın başlarında açıklanan The Legend of Zelda: Link's Awakening remake, bugün Nintendo'nun E3 2019 brifinginde yer aldı.


The Legend of Zelda: Link's Awakening Çıkış Tarihi Açıklandı

The Legend of Zelda: Link's Awakening Çıkış Tarihi Açıklandı

Bu yılın başlarında açıklanan The Legend of Zelda: Link's Awakening remake, bugün Nintendo'nun E3 2019 brifinginde yer aldı. Nintendo, yeni bir modun ortaya çıkması ve oyunun çıkış tarihi de dahil olmak üzere, oyun hakkında bir çift büyük duyuru yaptı.

Yeni mod, oldukça mükemmel görünen ve kulağa hoş gelen bir zindan yaratıcısı. Adından da anlaşılacağı gibi, mod macera modunda kazanılan odaları yerleştirerek oyuncuların kendi zindanlarını yaratmalarına izin veriyor. Oluşturulduktan sonra oyuncular zindanları keşfedebilir. Nintendo, çeşitli odaları fethetmenin çeşitli ödüller kazanacağını söyledi.

Çıkış tarihine gelince, Nintendo Link's Awakening'in 20 Eylül'de başlayacağını duyurdu. Oyun için şimdi ön sipariş verilebilir. Kuzey Amerika'da, Nintendo ciltli bir sanat kitabı içeren bir Dreamer sürümü yayınlayacak, Avrupa da ise, diğer bonusların yanı sıra orijinal bir Game Boy'a benzeyen bir çelik kitapla birlikte sınırlı bir sürüm olacak. Nintendo, bu Eylül ayında yeni bir Link's Awakening Amiibo'sunu yayınladı.

Link's Awakening ilk olarak 1993'te Game Boy için yayınlandı. Yeni remake, Game Boy Color için piyasaya sürülen 1998 tarihli Link's Awakening DX'in ardından çıkan renkli grafikler ve diğer yeni özellikleri takip eden ikinci büyük güncelleme olacak.

Serideki diğer oyunların aksine, ortam Hyrule'de değil, gizemli Koholint Adası'nda. Gemi kazasından sonra Link adaya çıkar. Yalnızca sekiz büyülü alet alıp adaletin koruyucusu Rüzgar Balıklarını uyandırarak kaçabilir.

The Legend of Zelda: Link's Awakening Oynanış Videosu


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!