Zilean ct, Zilean Counter, Zilean Counterları - Zilean'a Karşı Güçlü Rakipler ve Öneriler

Yorum · 3 Görüntüleme

Zilean'a karşı hangi rakipler güçlü, hangi rakipler onu evire çevire yenebilir ve Zilean'a karşı mücadele ederken nelere dikkat etmelisiniz, öneriler nelerdir. Aynı zamanda Zilean'a karşı kötü olan rakipler hangileridir. Detaylar haberimizin devamında...


Zilean Counter

Zilean Counter

Zilean counter (Zilean ct)'dan bahsetmeden önce biraz kendisinin özelliklerinden bahsedelim. Daha sonra rakiplerine geçeceğiz.

Zilean Zaman Bekçisi; Bir zamanlar güçlü bir Icathia büyücü olan Zilean, anavatanının Hiçlik tarafından yıkıldığına tanık olduktan sonra zamanın geçişine takıntılı hale geldi. Felaket kaybını gidermek için bir dakika bile ayıramayan büyücü, olası tüm sonuçları öğrenmek için eski zamansal büyülere başvurdu. Teknik olarak ölümsüz hale gelen Zilean, artık geçmiş, şimdi ve gelecek boyunca sürüklenir, etrafındaki zamanın akışını eğip büker, her zaman saati geri alarak Icathia'nın yıkımını geri alacak o zor anı arar.

Öncelikle LoL karakteri Zilean'ın yeteneklerini hatırlayalım.

Zilean Yetenekler

Zaman Kumbarası
Zilean, Deneyim olarak zamanı biriktirir.

Bir müttefikinin seviyesini tamamlamaya yetecek Deneyim sahibi olduğunda, onu vermek için sağ tıklayyıp aktarabilir. Zilean, verdiği kadar Deneyim kazanır. Çatışmada kullanılamaz.

Saatli Bomba
Yanına yaklaşan birimlere yapışan hedef bölgeye bomba atar (Şampiyonlara öncelik verir). 3 saniye sonra patlar ve etki alanına zarar verir. Bir Saatli Bomba, başka bir Saatli Bomba tarafından erken patlatılırsa, ek olarak düşmanları sersemletir.

Başa Sar
Zilean, gelecekteki çatışmalar için kendini hazırlayabilir ve diğer temel yeteneklerinin bekleme sürelerini azaltabilir.

Zamanı Bük
Zilean herhangi bir birim etrafındaki zamanı bükerek düşmanın Hareket Hızını düşürür veya müttefiklerin Hareket Hızını kısa süre arttırır.

Zaman Kayması
Zilean müttefik bir şampiyona koruyucu bir zaman rünü yerleştirir ve öldürücü hasar alırsa şampiyonu zamanına geri ışınlar.

Zilean Counterlar'ına (Zilean ct) bir göz atalım.
Zilean ct, Zilean Counter, Zilean Counterları:

Zilean'a Karşı İyi Olan Rakipler

Zilean'a Karşı İyi Olan Rakipler

Zilean'a Karşı Kötü Olan Rakipler

Zilean'a Karşı Kötü Olan Rakipler
Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!