Künye

Ünvanı:
Brothers IT Yazılım Ar-Ge ve Bilişim Hizmetleri Tic. San. LTD. ŞTİ

Yazışma Adresi:
ESENTEPE Mah. AKADEMİYOLU Sok. TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGELERİ Sit. No: 2/5 SERDİVAN/SAKARYA 54050 

E-Posta Adersi:
info@brothers.sorfware

İmtiyaz Sahibi:
Ercan Büyükcafer
ercan@brothers.team

Genel Yayın Yönetmeni:
Kamil Hasan
kamil@brothers.team

Editörler:
Ecem Aydın
ecem@brothers.team

Muammer Gülerce
muammer@brothers.team

Batuhan Atabek
batuhan@brothers.team

Gece Vardiyası Editörü:
Ahmet Selim Ergin
selim@brothers.team

Grafik Editörü:
Murad Can Manav
murad@brothers.team

Hukuk Danışmanı:
Ali Talip Çankaya

Mali Müşavir:
Şükrü Bölükbaşı

Reklam:
Ercan Büyükcafer
ercan@brothers.team

Sistem Yönetimi:
Hetzner