Künye

Ünvanı:
Brothers IT Yazılım Ar-Ge ve Bilişim Hizmetleri Tic. San. LTD. ŞTİ

Yazışma Adresi:
ESENTEPE Mah. AKADEMİYOLU Sok. TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGELERİ Sit. No: 2/5 SERDİVAN/SAKARYA 54050 

E-Posta Adersi:
info@gamer.com.tr

İmtiyaz Sahibi:
Ercan Büyükcafer
ercan@gamer.com.tr

Genel Yayın Yönetmeni:
Kamil Hasan
kamil.hasan@gamer.com.tr

Editörler:

Muammer Gülerce
muammer@gamer.com.tr

Batuhan Atabek
batuhan@gamer.com.tr

Gece Vardiyası Editörü:
Ahmet Selim Ergin
selim@gamer.com.tr

Grafik Editörü:
Murad Can Manav
murad@gamer.com.tr

Mali Müşavir:
Şükrü Bölükbaşı

Reklam:
Ercan Büyükcafer
ercan@gamer.com.tr

Sistem Yönetimi:
Hetzner