SteelSeries FIFA 20 “Veda” Turnuvası’nda Mücadele Başlıyor

SteelSeries FIFA 20 “Veda” Turnuvası’nda Mücadele Başlıyor

Oyun dünyasının vazgeçilmez lider markası SteelSeries, 2020’nin sonlarına doğru geldiğimiz bu dönemde, FIFA 20’ye veda turnuvası düzenlemek için kolları sıvadı. Oyun ve espor dünyasında kendinden söz ettirmeyi her daim başaran SteelSeries, 11 Kasım’da başlayan turnuva kayıtlarıyla, Playstation platformu üzerinden 128 oyuncunun katılacağı turnuvanın başlangıcını yaptı.

11-17 Kasım tarihleri arasında SteelSeries FIFA 20 “Veda” Turnuvası için oyuncuların kayıtları toplandı. Toplamda 128 oyuncunun mücadele edeceği turnuvaya 300’den fazla başvuru yapıldı. SteelSeries, oyuncuların yoğun ilgisini çeken turnuvada kıyasıya mücadelelere ev sahipliği yapacak.

Turnuvada gerçekleşecek olan karşılaşmalar 1v1 olarak gerçekleşecek. Oynanacak olan maçlar yarı finale kadar tek maç(BO1) üzerinden, yarı final maçları 3 maç(BO3), final maçı ise 5 maçlık(BO5) seri üzerinden oynanacak. 18 Kasım tarihinde oynanacak maçlarda yapılacak elemelerle toplamda 8 oyuncu çeyrek finale yükselmeye hak kazanacak. 19 Kasım tarihinde ise çeyrek final, yarı final, final ve üçüncülük karşılaşmaları oynanacak.

SteelSeries FIFA 20 “Veda” Turnuvası’nda mücadele edecek oyuncular 19 Kasım’daki final karşılaşmasının ardından, birbirinden değerli SteelSeries ödüllerine sahip olacak. Turnuvada birinci olan oyuncu, Arctis Pro Wireless Kulaklık; ikinci olan oyuncu Arctis 7P Kulaklık; üçüncü olan oyuncu Arctis 1 Wireless PS Edition Kulaklık; dördüncü olan oyuncu ise Arctis 1 PS Edition Kulaklık ödüllerine sahip olacaklar.

SteelSeries önümüzdeki aylarda da yine Playstation platformu üzerinden gerçekleşecek turnuvalar düzenlemeye, espora ve oyunculara olan desteğini göstermeye devam edecek. Tüm turnuvalardan haberdar olmak için SteelSeries’in Instagram hesabını takip edebilirsiniz.