Tekken 7'ye Yeni Karakter Geliyor

Tekken 7'ye Yeni Karakter Geliyor

      Oyun dünyasının en önemli serilerinden birisi olan Tekken şüphesiz birçok oyuncunun en sevdiği oyunlardan birisidir. Serinin son oyunu olan Tekken 7, 2015 yılnın başlarında piyasaya çıkmıştı. Bandai Namco'nun geliştiriciliğini yaptığı Tekken 7, 5 yıllık süreçte yaklaşık beş milyon satış rakamına ulaştı. 

       Sürekli olarak yayınlanan güncellemelerle mevcut oyuncu kitlesini canlı tutmaya çalışan Bandai Namco'nın geliştirici ekibi oyuna yeni bir DLC karakteri eklemeye hazırlanıyor. Fahkumram ismindeki DLC karakteri 24 Mart 2020 tarihinde tüm kullanıcılar için yayınlanacak.

    Fahkumra'ı biraz daha yakından incelediğimizde Muay Thai'de uzmanlaşmış bir karakterle karşılaşıyoruz. Özellikle dirsek grevleri, yumrukları, diz saldırıları ve hızlı vuruşlarla rakibini alt etme konusunda oldukça başarılı olan Fahkumram, birçok oyuncunun favori karakteri olabilir.

     Tekken 7, şu ana kadar toplam on sekiz DLC paketi aldı. Fahkumram ise bu DLC'ler ile gelecek olan on birinci karakter olacak. Tekken 7 yalnızca DLC karakterine kavuşmayacak aynı zamanda 3.30 güncellemesini de alacak. 

      Şu an güncellemenin detayları henüz paylaşılmadı. Detayların ise 23 Mart 2020 tarihinde açıklanması bekleniyor. Oyun şu anda PC, PS4 ve Xbox One platformlarında oynanabiliyor. 3.30 güncellemesiyle birlikte hangi yeniliklerin geleceğini hep birlikte göreceğiz.