En İyi 14 Çevrimiçi Sanal Oyunları 2021

En İyi 14 Çevrimiçi Sanal Oyunları 2021

İşte arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz en iyi 14 çevrimiçi sanal oyunu

En İyi 14 Çevrimiçi Sanal Oyun!

14. QuizUp

Android ve iOS cihazlarda sanal bir çevrimiçi oyun olarak sunulan QuizUp, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok konuya sahiptir.

Arkadaşlarınızla birlikte Facebook veya Google+ hesabınızla giriş yapabilrisiniz ve hemen oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Her katılımcının belirli bir konuda ne kadar ilerleyebildiğini kontrol edin. Oyunu oynayabilmek için her zaman uygun bir ağ bağlantısına sahip olmanız gerekiyor.

13. Tabletop Simulator

Tabletop Simulator, sıfırdan bir masa oyunu oluşturabileceğiniz bir oyun. Uygulama, klasik oyunlar veya belki de yeni bir şey oluşturmanıza yardımcı olacak bir dizi araç setini bünyesinde barındırmaktadır.

Oyundaki çeşitli araçları keşfettikten sonra çeşitli tahta oyunlarını geliştirebilirsiniz, ancak aklınızda bulunudurun, yapabileceklerinizle ilgili bazı sınırlamalar vardır.

12. 8 Ball Pool

Miniclip ve diğer oyun sitelerinde popüler olan orijinal versiyon olan 8 Ball Pool, hala arkadaşlarla oynayabileceğiniz en popüler sanal oyunlardan biridir.

Temel oyun yıllar içinde bir dizi değişiklik geçirdi. Arkadaşlarınıza tek tek meydan okuyun veya bir turnuva oluşturun.

Sadece oyunda özel lobiler ve turnuvalar oluşturup ev sahipliği yapabilmenizi dileriz. Yani, bir turnuva ayarlayın, arkadaşlarınızla oynayın ve kapalı barlardan en iyi şekilde yararlanın.7

Hem Android hem de iOS cihazlarda mevcuttur veya web tarayıcınız üzerinden de oynayabilirsiniz.

11. Random Trivia Generator

Bu listedeki başka bir trivia oyunu olan Random Trivia Generator, oynaması ücretsiz bir trivia oyunudur ve Android'de veya web tarayıcınızda çevrimiçi olarak oynanabilecek en eğlenceli oyunlardan biri olarak derecelendirilmiştir.

Random Trivia Generator, muazzam anket kataloğu dışında bu basit, rastgele şekilde tutarak büyük puanlar alır.

Oyuncular 6 kategori arasından seçim yapabilir – eğlence, sanat, genel, coğrafya, tarih ve bilim.

Her kategori, herhangi bir trivia oyunundaki en büyük soru bankaları arasında açılacaktır.

Günlerce kullanılabilir içerik var, bu yüzden QuizUp'a veya hemen aşağıda incelediğimiz diğer trivia oyunlarına geçmeden önce bir süre bunu oynayabilirsiniz.

10. Psych! Outwit Your Friends

Psych! Outwit Your Friends, bir trivia oyununun genel fikrini alır. Yaklaşık olarak aynı, farklı kategoriler ve her birinin altında bir soru ordusu var. Ancak cevaplamaya başlamak için sadece bir kategori seçmiyorsunuz.

Arkadaşlarınız için bir kategori seçebilir ve her trivia sorusuna blöf cevabı ekleyebilirsiniz! Bunu Android veya iOS cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

9. Snap Games

Snap Games, 2019'da piyasaya sürüldü ve küçük ölçekli etkileşimli oyunların sosyal medyaya ilk girişlerinden biri olan anında popüler olmayı başardı.

Bitmoji Party, Snapchat'in kendi Snap Games Studio'undan Bitmoji Paint, Zynga'dan Bumped Out, PikPok'tan Ready Set Gold gibi oyunlar da ciddi bir eğlence.

Kullanıcılar kendi kişisel emojilerini veya Bitmojilerini oluşturabilir ve dünyanın her yerinden diğer kullanıcılarla eğlenceli sanal aktiviteler gerçekleştirebilir.

Bitmoji Paint'te, kullanıcılar boş tuvallere sahip olmak için işbirliği yapabilirler. Bitmoji Party, kullanıcıların etkileşime girmesi için çok sayıda mini oyun ekleyerek bunu daha da ileri götürüyor.

08. Cards Against Humanity

Eksik kalan ifadelere sahip 100 siyah kart ve bunu yapmak için 400 beyaz kart var. 

Cards Against Humanity, oyuncuların bu konuda erken gelişmiş olmalarını talep ediyor. Birleştirilen kartlar, iyi bir ekip olmadığı sürece yanlış dizeleri seçebilecek ve duyguları kolayca incitebilecek ifadelere yol açacaktır. 

Alışırsanız oyun biraz sıkıcı olabilir ve sık sık yeni kart paketleri çıkarmanızı öneririz.

07. UNO!

Şüphesiz şimdiye kadarki en popüler kart oyunlarından biri olan UNO, masa oyunları tarihinin en başarılılarından biridir. Bazılarımız için UNO! çocuklar için yeterince kolay ve yetişkinler için yeterince akıllı olan, mükemmel bir aile bağ kurma fırsatı oluşturdu.

Artık UNO oynayabilirsiniz! daha önce olduğu gibi Mattel tarafından size çevrimiçi olarak sunulur. Aynı kart oyunu ve 2020'de piyasaya sürülmesinden bu yana daha popüler çevrimiçi parti oyunları arasında.

06. Pictionary

Çevrimiçi oynanabilecek en eğlenceli oyunlar, etraftaki en basit olanlardır ve bu konuda Pictionary'den daha iyi birkaç oyun vardır.

Temel bir grup bireyle ve rastgele bir Resimli kelime oluşturucu ile başlayabilirsiniz. Tıpkı Charade'de olduğu gibi (ekibinizin hedef kelimeyi tek bir kelime söylemeden tahmin etmesine yardımcı olursunuz!), Pictionary çizim becerilerinizi ifade etmekle ilgilidir.

Pictionary'yi en iyi çevrimiçi sanal oyunlardan biri yapan şey, kapsamıdır. Resimli anlatım, olaylara, yıllardır tanıdığınız insanlara bile farklı bir açıdan bakmanıza yardımcı olabilir.

05. Scattergories

Scattergories, asırlık isim-yer-hayvan oyunundan temelleri alıyor ve onu tamamen yeni bir seviyeye taşıyor.

Oyuncuların zarı atmadan önce seçilen kategoriye göre isimlendirmeleri gereken harfleri belirleyen 20 taraflı zar alırsınız.

Genel heyecanı artırmak için bir zamanlayıcı da var.

Scattergories, Zoom'da oynanabilecek en iyi parti oyunlarından biridir ve bunda da popülerdir. Her kategori için 10 kategori ve 20 olası harf olduğu göz önüne alındığında, en iyi 10 kişilik bir grupla oynanır.

04. Monopoly

1900'lerin başına kadar uzanan Monopoly, zamana meydan okuyan klasik bir masa oyunudur. Monopoly, daha sonra bir dizi değişiklik, varyasyon ve genişleme alsa da günümüzde hala en popüler masa oyunlarından biri olarak yerini koruyor.
 

Oyun genellikle çocuklara göre (veya sadece kolaylaştırmak için) özelleştirilen gevşek kurallarla oynanır.

Monopoly, partiyi ve belki de bazı eşlikçileri bozmak için çok uzun sürmeden arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en iyi çevrimiçi sanal oyunlardan biri olabilir.

03. Werewolf Online

Arkadaşlarınızı kurt adamlarla veya köylülerle oynamaya davet edin ve saklanırken müteahhidi avlayın. Kurtadam çevrimiçi'nin muazzam popülaritesi, diğer oyuncuya karşı psikolojik üstünlük sağlamanın kaçınılmazlığından çok şey alıyor.

Bir oyunda diğer tüm kullanıcılar gibi ya kurt adam ya da köylü olarak oynuyorsunuz. Her oyuncuya belirli yetkiler veya yetenekler atanır. Ancak ekibinizde kimin kurt adam olduğunu bulma sorumluluğu size aittir ve köylülerin ekibindeyseniz de aynı şey olabilir.

Oyun, oyuncular arasında sorulan belirli sorular da dahil olmak üzere etkileşim etrafında dönüyor. Takım olarak savaşın ve arkadaşlarınızı işbirliği yapmaya ve diğer oyuncunun kazanacağı rolleri öğrenmeye ikna edin.

Werewolves Online, eğlenceli bir sanal oyun gecesi için Zoom veya başka herhangi bir iletişim aracı üzerinden oynanabilecek en iyi oyunlar arasındadır.

02. Jackbox Games

Bir süredir arkadaşlarınızla oynamak için en iyi çevrimiçi sanal oyunları arıyorsanız, Jackbox oyunlarına zaten rastlamış olmalısınız.

Arkadaş grubunuzu toplayın, tercihen bir Jackbox parti oyun paketi alın ve uyumlu bir mobil cihazla oynayın, sadece bir Android veya iOS akıllı telefon veya tablet yeterli olacaktır.
 

01. Among Us

Among Us, arkadaşlarınızla birlikte saatlerce eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak harika bir çevrimiçi oyundur.

Twitch yayıncıları sayesinde kısa süre içerisinde büyük bir popülariteye ulaşan Among Us, çeştili mini oyunlarla zenginleştirilmiş eğlenceli bir oyun.

İşin aslı, her oyunda mürettebat olarak birlikte çalışan birkaç oyuncu ve mürettebat içinde birkaç sahtekar bulunacak. Sahtekarlar, diğer oyuncuları öldürebilir ve kalan mürettebat kadar sayıları varsa oyunu kazanabilirler.

Mini oyunlarda elinizden gelenin en iyisini yapabilir ve sonra bir sahtekar tarafından öldürülürsünüz. Ya da biri olup diğerlerini öldürebilirsin