En iyi Apex Legends Kostümleri

En iyi Apex Legends Kostümleri

Apex Legends, piyasadaki en popüler, oynaması ücretsiz battle royale oyunlarından biridir. Üç kişilik bir kadroda 14 farklı karakterden biri olarak diğer rakiplerle mücadele ediyorsunuz. Her takımın silah aramak, düşmanlardan saklanmak ve diğer üç kişilik gruplara saldırılar yapmak zorunda olan üç kişilik grupları vardır.

Diğer battle royale ve nişancı oyunları gibi, her karakter için dış görünümlerini değiştirme şansınız bulunuyor. Bu skin'ler oyunda karakterinizin çok daha güzel görünmesini sağlıyor. İşte Apex Legends'ta yer alan en iyi görünümlerden birkaçı;

Bangalore – Viceroy

Bangalore, uğraşmak istemeyeceğiniz kadınlardan biri olabilir. Bu görünüm Efsanevi olarak sınıflandırılsa da, tüm kostümler arasında en nadir olanı olmayabilir. Oyuncular her ikisi için de skin'i elde etme şansı bulacaklar. Altının siyaha karşı girift detayları onu öne çıkarıyor. Görünüm, kullanımı ve bakması gerçekten eğlenceli hale getiren ciddi Black Panther hissiyatı veriyor. 

Bu kostüme 18.000 Apex Coin veya 1.200 Crafting Material karşılığında sahip olabilirsiniz.

Bloodhound – The Plague Doctor

Dürüst olmak gerekirse Bloodhound'un The Plague Doctor maskesi, oyunda yer alan en iyi kostümlerden biridir. Kostüm, salgın döneminde ölümlerin her yerde olduğu zamanlara götürüyor. Maskenin eklenmesiyle, kıyafet tam bir “ölüm geliyor” hissiyatı oluşturarak onu tüm Apex oyuncuları için mükemmel kılıyor.

Oyuncular bu görünüme 1.800 Apex coin karşılığında elde edebilirsiniz.

Caustic – Blackheart

Caustic'in Blackheart kaplaması, oyunda alabileceğiniz en görkemli kostümlerden biridir. Kötü kişiliği altın bir maske takıyor ve düşmanlara Immortan Joe korkusunu aşılayacak. Düşmanlar için geriye dönüp bu altın maskeyi görmekten daha dehşet verici bir şey olamaz. Maske, oyuncuların bu kostümü sevmesinin ana nedenlerinden biri olsa da, tek sebep bu değil. Kıyafetin geri kalanı sadece muhteşem altın maskeyi vurgulamakla kalmaz, aynı zamanda Caustic'in çevreye daha kolay adapte olmasını sağlar.

Bu kostümü 1.800 Apex coin karşılığında elde edebilirsiniz.

Crypto – Hack the System

Crypto'nun ceketi oldukça ilginç bir şekilde havalı ve detaylarıyla oldukça dikkat çekiyor. Efsanevi kostümlerinin hepsi farklı renklerde ve sert siyah bir arka plana sahip. Aynı zamanda bu detaylar Crypto'nun ne kadar sıra dışı bir hacker olduğunu vurguluyor. Her ne kadar oldukça nadir bir kostüm olmasa da, kesinlikle incelenmeye değer.

Bu kostüme 400 Apex coin veya 400 Crafting Material karşılığında sahip olabilirsiniz.

Horizon – Terra Nova

Horizon yeni karakterlerden biri olmasına rağmen, kostümleri onun ne kadar harika olabileceğini çoktan gözler önüne serdi. Terra Nova kostümü, steampunk'ın tüm detaylarını bir araya getiriyor. Bu efsanevi kostümün elde edilmesi kolay değil, ama denemek için zaman ayırmaya değer! Altın tokaların ve yıldız patlamalarının detaylandırılması, ten renginin koyu mavi ve kahverengini birbirine bağlayarak, bir zeplin sürmek için mükemmel bir kıyafet oluşturur. Aynı zamanda, hem geçmişi hem de bugünü tek bir yerde birleştirerek, zaman yolcuğunu vurgular.

Bu kostümün oluşturulması için 1.200 Crafting Material gerekiyor.

Lifeline – London Calling

Klasik bir punk kıyafetinden daha iyi ne olabilir? Lifeline'ın London Calling görünümü, herhangi bir punk oyuncusuna gençlik yıllarını hatırlatacak. Ekose pantolon, harika iskelet tişörtüyle mükemmel bir şekilde kombin oluştararak bize Clash'in müziğinin asla ölmeyeceğini hatırlatıyor.

Bu efsanevi görünüm, 1.800 Apex Coin veya 1.200 Crafting Material'e mal oluyor.

Loba – Gold Standard

Loba Gold Standart, zarif ve şık görünmesine rağmen, kostümü aynı zamanda gerçekten sakladığı gücü de tasvir ediyor. Bootlegger dersinin aynı bir kopyası, ancak daha iyi bir renk uyumu. Bu güzel kostüme sahip olmak isteyen oyuncular 1.800 Apex Coin'i veya 1.200 Üretim Malzemesi vermek zorundalar.

Octane – El Diablo

Octane'in maskesi, renk ve tasarım açsıından Japon kabuki maskelerine benziyor. Octane'ın kullandığı renkler bile Japon kabuki tiyatrosunda temsil edilir; koyu kırmızı öfke, inatçılık ve zulüm, siyah ise korku anlamına gelir. Bu kostüm sayesinde düşmanlar, Octane'ın kendilerine gelmelerinden korkacaklar.

Bu efsanevi kostüm 1.800 Apex Coin veya 1.200 Crafting Material'e mal oluyor.