Epic Games'te Önümüzdeki Hafta Ücretsiz Olacak Oyun Belli Oldu

Epic Games'te Önümüzdeki Hafta Ücretsiz Olacak Oyun Belli Oldu

 Her hafta yaklaşık bir oyunu ücretsiz olarak oyunseverler ile buluşturan popüler çevrimiçi oyun platformu Epic Games, önümüzdeki hafta da bir oyunu ücretsiz sunacağını açıkladı. Geçtiğimiz haftalarda Watch Dogs 2 ve Football Manegar 2020 gibi iki dev yapıtı ücretsiz olarak sunan çevrmiçi oyun platformu bu hafta ise RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition'ı ücretsiz yaptı. 

 Önümüzdeki hafta Epic Games'in ücretsiz sunacağı oyun Pikuniku olarak açıklandı.  1 Ekim ile 8 Ekim arasında ücretsiz olacak oyun oyunseverler için Epic Store'da kampanya sayfasında yerini alacak. Normal fiyatının 22 TL olduğu bulmaca keşif tabanlı oyun Steam incelemeleri tarafından çok olumlu notlarını aldı. 

 Fransız-İngiliz indie kolektif Sectordub tarafından geliştirilen ve Devolver Digital tarafından  Nintendo Switch, Xbox One ve PC platformları için 24 Ocak 2019'd yayınlanan bir bulmaca macera oyunu Pikuniku, tek oyunculu ve çok oyunculu modarınıda barındırıyor. Boş zamanlarınızda eğlenceli vakit geçireceğiniz bir oyun olması birçok oyunsever tarafından da beğeniyle oynanıcağa işaret ediyor. Sistem olarakta bilgsayarınızı yormayacak olan oyun için kelimenin tam anlamıyla sistem dostu diyebiliriz.