Scrap Garden Steam'de Ücretsiz Oldu (İndir)

Scrap Garden Steam'de Ücretsiz Oldu (İndir)

 Geliştiriciliğini Egidijus Bachur oyun geliştirici şirketinin üstlendiği bulmaca platform oyunu olan Scrap Garden, ilk olarak 7 Mayıs 2016 tarihinde PC için Flazm tarafından yayınlandı. Oyun şimdi PlayStation ve Xbox platformlarında da mevcut durumda. 

 Ücretsiz oyun kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Birçok çevrimiçi oyun platformu sonbaharın başlaması nedeniyle ücretsiz oyun kampanyalarını bir hayli arttırdı. Bu kampanyalara dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu olan Steam'de katıldı. Ara ara oyunseverler için sevilen oyunları ücretsiz yaparak adından söz ettiren Steam, bu kampanyalarına devam edeceğini bellirtti. 

 İlk olarak 7 Mayıs 2016 tarihinde oyun dünyasına gözlerini açan bulmaca platform oyunu Scrap Garden, geçtiğimiz saatlerde Steam tarafından ücretsiz hale geldi. Birçok oyunsever tarafından oldukça olumlu notlar alan oyunu ücretsiz bir şekilde kütüphanenize eklemek için 27 Eylül Pazar saat 20.00'ye kadar zamanınız olacak. Kısıtlı bir süre Steam platformunda ücretsiz olan oyunu kütüphanenize eklediğiniz vakit sonsuza kadar sizin olabilecek. 

 Normal fiyatı 18 TL olan oyun bir bulmaca platform oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda bize eşlik edecek olan bir robotu kontrol edeceğiz. Cany ismindeki bu şirin robot ile kıyamet sonrası bir dünyada geçecek olan zamanda diğer robotların neden çalşmıyor olduğunu bulmaya çalışacağız. Bulmaca oyunu oynamayı sevenler için oldukça eğlenceli vakit geçreceğiniz br oyun. Oyunu kütüphanenize eklemek için Steam hesabınıza giriş yapın. Eğer bir hesabınız yok ise buradan kendinize bir hesap oluşturabilirsiniz. Ardından mağazaya gidin ve oyunu arama kısmına yazıp arattığınızda kütüphanenize ekleyip indirebilirsiniz.