Stellaris, Surviving Mars ve Cities: Skylines Bu Hafta Sonu Steam'de Oynaması Ücretsiz Olacak

Stellaris, Surviving Mars ve Cities: Skylines Bu Hafta Sonu Steam'de Oynaması Ücretsiz Olacak

Yayıncı Paradox Interactive, hafta sonu boyunca, PDXCon Remixed dijital kongresi ile birlikte Steam'de büyük bir indirime ev sahipliği yapıyor. 24 Mayıs'a kadar sürecek Steam Paradox Etkileşimli İndirimi, Crusader Kings III ve Empire of Sin gibi PC oyunlarında indirimler içeriyor. Tüm oyun fırsatlarının yanı sıra, önümüzdeki birkaç gün boyunca üç oyun ücretsiz oynanabilir olacak oyunlar şu şekilde Şehirler: Skylines,  Stellaris ve    Surviving Mars.

Paradox Development Studio tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından yayımlanan 4X strateji oyunu Stellaris, uzayı keşfetme, imparatorluk yönetme, diğer uzay medeniyetleriyle diplomasi yapma ve savaşma üzerine kurulu bir oyundur. 9 Mayıs 2016 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için yayınlanan Stellaris, tek oyunculu ve çok oyunculu olarak iki mod ile karşımıza çıkış yaptı. 

Başlangıçta Bulgar stüdyosu Haemimont Games tarafından geliştirilen ve daha sonra Abstraction Games tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından yayınlanan bir şehir kurma simülasyon video oyunu olan Surviving Mars, 15 Mart 2018 tarihinde  PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları iöin piyasaya sürüldü. Yalnızca tek oyunculu modunun bulunduğu oyunun en önemli özelliği olayın marsta geçmesi. Sıradan bir şehir kurma video oyunu gibi gözükse de oyunun marsta geçmesi birçok oyuncunu heyecanlandırıyor. 

Paradox Interactive tarafından yayınlanmış şehir kurma video oyunu olan Cities: Skylines, açık dünya şehir kurma video oyunudur. Oyunda yollar ve yapılar inşaat ederek şehrinizi büyütebildiğiniz gibi şehrinizde yaşayan halkın birçok sorunu ilede siz ilgilenmelisiniz. Bu bahsettiğimiz 3 oyunuda 24 Mayıs'a kadar ücretsiz bir şekilde indirebilir ve sorunsuz oynayabilirsiniz.