2018 Yılı En Kısa Sürede Oyun Bitirme Rekorları

Oyuncuların bazıları speedrun olabilir. Oyunları en kısa sürede bitirmek için uğraşırlar. Peki geçen yılın en hızlıları kimler? Listeye bir göz atalım.


Speedrun Rekorları

Speedrun Rekorları

Yeni bir yıl, sabırsızlıkla beklediğiniz birçok şey getiriyor. Ama oyunları bitirmek için o kadar da beklemeyebilirsiniz. Bazı oyuncular oyunları en kısa sürede bitirmeye çalışır. Geçen yıl bir çok oyun yaynılandı. İşte 2018 yılı en kısa sürede oyun bitirme rekorları.

1. Hollow Knight - 01:27:57

Hollow Knight en zor oyunlardan biridir. Böyle olunca oyunu 90 dakikanın altında bitirmek adeta mükemmel bir başarı diyebiliriz. Vysuals oyunu 1 saat ve 27 dakikada bitiriyor.

2. Portal Race - 00:12:25

Bu kez klasik Portal hız denemelerinden farklı olarak iki kişiyi kapışırken görüyoruz. İki oyuncu; alex_sr ve ConnorAce, fiziğe meydan okuyan FPS puzzle oyunu boyunca hızlandırmak için tonlarca eğlenceli taktikten bahsediyorlar.

3. Bloodstained: Curse of the Moon - 00:21:37

Koji Igarashi, bu büyüleyici 8-bit Castlevania klonunu Bloodstained: Ritual of the Night'ı beklyen insanları kandırarak Kickstarter bonusu için bir ödül olarak geliştirdi. Bunun küçük bir oyuncak gibi olacağını düşünürdünüz, ancak Curse of the Moon'u oynaması ve izlemesi şaşırtıcı derecede eğlenceli.

4. Resident Evil - 00:42:31

Resident Evil efsane olmuş oyunlardan biri. Peki bu oyunun sadece yaklaşık 42 dakikada bittiğini söylesek. Rawderps bunu harika ve eğlenceli bir şekilde gerçekleştiriyor.

5. The Elder Scrolls 3: Morrowind - 00:28:59

www.twitch.tv'de GamesDoneQuick'den AGDQ 2019 benefiting Prevent Cancer Foundation - Tomb Raider II'i izleyin

Bu şimdiye kadarki neredeyse anlaşılmaz hız rekorlarından biri. Çeşitli numaralar kullanan speedrunner Archariat, saçma sapan bazı şeyleri yapabiliyor. Bu kadar heyecanlı ve büyük bir RPG'nin yarım saat içinde bittiğini görmek gerçekten inanılmaz.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!