2019 Steam Yaz İndirimi Satış Tarihleri Sızdırıldı

Steam yaz indirimi satışları, yıllar geçtikçe PC oyun geleneği haline geldi. Ama son yıllarda, satışın başlama tarihi herhangi bir resmi ilanın önüne geçti ve bu geleneğe şimdi bir başkası eşlik ediyor.


2019 Steam Yaz İndirimi Satışları

2019 Steam Yaz İndirimi Satışları

Steam yaz indirimi satışları, yıllar geçtikçe PC oyun geleneği haline geldi. Ama son yıllarda, satışın başlama tarihi herhangi bir resmi ilanın önüne geçti ve bu geleneğe şimdi bir başkası eşlik ediyor. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, 2019 Yaz İndirimi Satışının da başlama tarihi yine her şeyin önüne geçti.

SteamCN'e göre ( SteamDB'de doğrulandı), bu yılki Steam yaz indirimi satışları, Çinli oyuncular için 26 Haziran sabahının erken saatlerinde başlayacak. Batıda, bu indirimin 25 Haziran'da başlayacağı anlamına geliyor. Etkinlik yaklaşık 9 hafta sürecek ve 9 Temmuz'da sona erecek.

Daha önce olduğu gibi, etkinliğe özgü ticaret kartları bir kez daha ortaya çıkacak gibi görünüyor, bu yüzden Steam seviyenizi halletmek istiyorsanız, bunu yapmak için iyi bir zaman olacaktır. Daha önemlisi bununla birlikte, tüm mağazada kelimenin tam anlamıyla büyük indirimler olacak. Bu yüzden, bazı önemli indirimleri almak için daha iyi bir zaman olacaktır.

Aynı zamanda, Steam normalden daha fazla rekabet halinde olacak gibi görünüyor. Çünkü Epic Games mağazası da ilk büyük indirimli satışına hazırlanıyor. Bir Fortnite mesajı geçtiğimiz günlerde yanlışlıkla Epic Games mağazası Megasale adlı bir şeye atıfta bulundu ve bunu takip eden tweet çok yakında daha fazla bilgiye sahip olacağımızı belirtti.

Böyle bir rekabet ortamında indirimli oyunları kaçırmamak için cüzdanlarınızı hazırlamaya başlayabilirsiniz.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!