2020 Yılında Çıkacak Oyunlar

Yorum · 144 Görüntüleme

Selam millet! Bu konumda oyunseverleri neşelendirecek yepyeni oyunları tanıtmaya çalışacağım. İyi okumalar!


2020 yılına az kalmışken, yılı oyunseverler açısından güzelleştirecek bilinir markalardan ve bağımsız birçok markadan yeni oyunlar karşımıza çıkacak. İşte kitleler tarafından beklenen büyük oyunların arkasındaki isimler, hikayesi, oynanış ve grafik açısından eleştirmenler tarafından yorumları, sistem gereksinimleri ve oynanış videoları bu konuda yer alacak. Yeni yılın oyun sektöründe neler dönüyor bir göz atalım, ha? Tekrardan, iyi okumalar dilerim. Eğlenin!

Ori and the Will of the Wisps

Ori and the Will of the Wisps

Moon Studios tarafından geliştirilen ve Xbox Game Studios tarafından yayınlanan Xbox One ve Windows 10 için oynanabilir olacak bir platform macera oyunudur. Moon Studios, 2010 yılında Thomas Mahler ve Gennadiy Karol tarafından Viyana, Avusturya'da kurulan bir video oyun geliştiricisidir.

Daha önce Ori and the Blind Forest oyunu ile kendine has platform oyuncuları kitlesini elde etmiştir. 11 Şubat 2020 yılında ise Tek Oyunculu etiketleriyle Unity motoruyla Ori and The Will of the Wisps isimli oyunlarını piyasaya sürecekler. Alt tarafta trailer videosunu inceleyebilirsiniz.

Gods & Monsters

Gods & Monsters

25 Şubat 2020 tarihlerinde erişilebilir olacak olan oyun, Ubisoft tarafından geliştirilip yayınlanacak. Nintendo Switch, PlayStation 4, Stadia, Windows, Xbox One platformlarında oynanabilir olacak. Aksiyon etiketleriyle baş gösteren oyunumuzda olağanüstü canavar ve yaratıklarla dolu bir adada masalsı bir macera geçireceğiz. Zorlu çarpışmaların, tehlikeli zindanların ve birçok farklı mekanda yaratıklarla savaşarak Yunan tanrılarını kurtarmaya çalışacağız. Trailer videosunu altta görebilirsiniz.

Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion

6 Mart 2020 tarihinde piyasaya sürülecek oyunda, çöküşüyle karşı karşıya olan Londra'yı geri almak için hacker olarak düşmanla savaşacaksınız. Ubisoft Toronto tarafından geliştirilen, Ubisoft tarafından yayınlanacak olan aksiyon-macera oyunuyla bilgisayar korsanı olma tecrübesini yeniden tadacağız. Windows, PlayStation 4, Xbox One, ve Stadia platformları için oynanabilecek. Trailer videosunu altta bulabilirsiniz.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

16 Nisan 2020 tarihlerinde Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında Tek oyunculu etiketleriyle çıkacak rol yapma oyunu. Güç, ihtişam ve vücut modifikasyonuna takıntılı megalopolis Night City'de geçecek bir açık dünya, aksiyon-macera hikayesini oynuyor olacağız. V adlı kanun kaçağı askeri canlandıracağız ve keşfedebileceğimiz büyük bir şehir var. Trailer videosunu altta bulabilirsiniz.

Marvel's Avengers

Marvel's Avengers

Crystal Dynamic ve Eidos Montreal gibi büyük isimler tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanacak olan aksiyon oyunudur. 15 Mayıs 2020 tarihlerinde PlayStation 4, Xbox One, Windows ve Stadia için piyasaya sürülecek. Trailer videosu altta.

Dying Light 2

Dying Light 2

Oyunumuz, Dying Light serisinin ikinci oyunu olarak 2020 tarihlerinde çıkacak. Tam olarak tarih belirlenmese de 2020 yılında çıkacağı kesinleşti. Techland tarafından geliştirilen, Square Enix tarafından yayınlanan hayatta kalma, korku aksiyonu ve rol yapma oyunudur. Yapımcısı Techland hakkında bilgi vermek gerekirse; Paweł Marchewka tarafından 1991 yılında Wrocław, Polonya'da kuruldu. Daha önce Dead Island (2011) ve Dying Light (2015) gibi oyunlarla korku aksiyonlu oyunu sevenler için kitlesini oluşturmaya başladı. Şimdi ise zombili aksiyonu seven oyuncuları sevindirecek bir Dying Light oyunu geliyor!

Minecraft: Dungeons

Minecraft: Dungeons

2020 yılının ikinci çeyreğinde Windows 10, Nintendo Switch, PlayStation 4, ve Xbox One için piyasaya sürülecek aksiyon rol yapma oyunu!

Mojang tarafından Minecraft serisinin oyunu olarak karşımıza çıkacak.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!