48 Saat Boyunca Yerinden Kalkmayan Oyuncuyu Annesi Elleriyle Besliyor

Yorum · 0 Görüntüleme

Bir internet kafede 48 saatlik oyun sırasında parmaklarını klavyeden kaldırmayı reddettiği için 13 yaşındaki oğlunu elleriyle besleyen bir anne filme çekildi.


Oyun Bağımlısı Çocuk

Oyun Bağımlısı Çocuk

Bir internet kafede 48 saatlik oyun sırasında parmaklarını klavyeden kaldırmayı reddettiği için 13 yaşındaki oğlunu elle besleyen bir anne filme çekildi.

Videoda; çocuğun gözleri ekrandan ayrılmıyor, annesi yemek parçalarını ağzına sokup "Zavallı çocuğum... İşte yee şimdi" diyor. Anne telaşlanıp, çocuğunun oyununu bozabileceğinden endişeleniyor.

Beslemeye başmadan önce Lilybeth Marvel adındaki 37 yaşındaki annenin, yemek tabağını evinden Filipinliler'deki Nueva Ecija kasabasındaki kafeye taşıdığı görülüyor. Ağzına yemek koyarken eve gelmesi için onu teşvik etmeye çalışıyor.

Videoyu ortaya çıkartan Daily Mail'e göre, en sevdiği oyun olan 'Rules of Survival' maratonu seanslarında ona yiyecek getirilmezse hiç yemeyeceğinden endişeleniliyor.

Oğlan Carlito Garcia, bu oyun oturumları için okulu bıraktı. Haber sitesinin haberine göre anne, "Ben çevrimiçi oyunlar için dırdır ederdim. Ama bu işe yaramadı. Bu yüzden farklı bir yaklaşım deniyorum. Hayatında her ne olursa olsun, onu seven ve onunla ilgilenen bir annesi var." dedi.

Ona yasak koyduğunda ise işe yaramadığını ve gizlice kaçtığını dile getiriyor. Bağımlılığı yüzünden onu okuldan çıkardıklarını söylüyor. Carlito’nun büyükannesi de sağlığıyla ilgili derinden endişe duyuyor ve yetersiz besleneceğini hissettiği için ona vitamin yollamaya devam ediyor. Videoya göz atabilirsiniz.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!