Adam Noise: The Prologue Tanıtım Fragmanı

Yorum · 33 Görüntüleme

Türk Yapımı Oyun Adam Noise: The Prologue'un Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!


Adam Noise: The Prologue

Adam Noise: The Prologue

Uzun zamandır senaryosu ve tasarımları üzerinde çalıştığım oyun Adam Noise: The Prologue'u geçtiğimiz 2 ay içerisinde hızlıca ayağa kaldırdım ve bir tanıtım videosu hazırladım. İyi seyirler dilemeden önce kısaca oyun hakkında bilgi vermek istiyorum.

Oyun oldukça farklı ortamlara sahip, bir tür yolculuk oyunu. Tip olarakta aksiyon macera oyunu diyebiliriz. Combat yapısı yeni nesil oyunlara (God of war, Hellblade) oldukça yakın ancak bazı farklılıklar da içermekte, örneğin bu farklılıklardan biri de savaş esnasında birden fazla düşmana aynı anda odaklanıp farklı yeteneklerimizi istediğimiz düşmanlara aynı anda kullanabileceğimiz.

Yaptığımız yolculuk boyunca hikayeyi oynayarak takip edecek etraftan kağıt ya da loot toplamakla uğraşmayacağız. Bu oyun başlangıç olduğu için ve hikayeyi en iyi şekilde anlatabilmek için lineer bir yapıya sahip olmasını istedim. Bu yüzden geçtiğimiz yerlere birden fazla kez geri dönmeyeceğiz. Oyunda oldukça fazla gönderme olacak geçmişe, geleceğe ve şu an olan olaylara ancak bunlar hikaye içerisinde anlamlı olduğu için bulunacak, siz hikayeyi anlarken aslında bu olay, bu olayı hatırlatıyor diyeceksiniz tabi olay hakkında bilginiz varsa. Hikayeye gelecek olursak, bence hikayenin başlangıcını trailerdan anlamanız daha güzel olur.

Okuduğunuz için teşekkürler, iyi seyiler dilerim. Youtube'a yüklediğim videoyu Youtube'un encoderı oldukça düşük bir bitrate'e düşürdü. O yüzden en iyi kaliteye sahip videoyu oyunun resmi internet sayfasından izleyebilirsiniz. Oyunun trailerında bulunan bazı anların screenshotları 2560x1440 çözünürlülükte aşağıdan ya da oyunun websitesinden indirebilirsiniz.

Oyunun resmi websitesi: http://adamnoisetheprologue.berkekiran.com/

Youtube videosu: https://www.youtube.com/watch?v=pW6vgLOfgKU

Adam Noise: The Prologue - Teaser Trailer


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!