Afterparty 6 Mart\ta Nintendo Switch için Çıkacak

Afterparty 6 Mart\ta Nintendo Switch için Çıkacak

 Geçtiğimiz yıl 29 Ekim'de macOS, PlayStation 4, Windows ve Xbox One platformları için çıkan oyun birçok oyuncuyu memnun etmeyi başarmıştı. Nintendo Switch'e eklenecek iken son dakika eklenme kararı iptal edildi ve ileri bir tarihe ertelenmişti. Oyunun geliştiricisi Night School Studio, Nintendo Switche' ne zaman çıkacağını kesinleştirdi ve tarihi 6 Mart olarak belirledi.

 Anlatı odaklı bir oyun oynamak isteyen oyunseverler ölmüş iki karakteri oynayacaklar. Birdenbire kendilerini cehennemde yeniden hayata başlarken bulan Milo ve Lola'yı kontrol edecekler. Oyunun amacı girmiş oldukları cehennemden bir kaçamak noktası aramak ve dünyaya yeniden gitmeyi sağlamak olacak. Afterparty'de verilen her bir karar oyunu şekillendirecek, bu yüzden kararları doğru vermelisiniz yoksa şeytanlara yem olabilirsiniz. 

Nintendo eShop'ta indirimli olarak 15.99 dolara ön sipariş ve ön yükleme yaparak oyunu şuan edinebilirsiniz. 

Oyunun tanıtım yazısı:

Afterparty oyununda daha yeni ölmüş olan ve birdenbire kendilerini cehennemde ebedi bir hayata başlarken bulan iki yakın arkadaş Milo ve Lola olacaksın. Ama bir kaçamak noktası var: İblis’ten daha çok iç, o da sana Dünya’ya yeniden giriş şansı bahşetsin.

Verdiğin her bir karara göre hikayeyi ve ilişkilerini değiştiren zeki sohbet sistemi ile Milo ve Lola’yı kontrol et. Geceleri meydana gelen vahşi olaylar boyunca kişiliklerindeki acayiplikleri ve sisli geçmişlerini ortaya çıkar.

Yeraltı dünyasında hangi maceralarla cebelleşeceksin? Her bir adımda sen karar vereceksin. Şimdiye kadarki en iyi âleme gitme, lanetlenme sebebini ortaya çıkarma ve masanın altındaki koca adamdan daha çok içme vaktin geldi.