Age Of Empires 4 Açıklandı

0 Yorum · 132 Görüntüleme

Eski Yeniden Yeni... Gamescom 2017 etkinliğinden yeni haberler gelmeye devam ediyor.


Sevilen RTS oyunları Age of Empires piyasasında bir ana hat oyununun çıkmasından bu yana 12 yıl geçti. Ancak bugün nihayet serinin geri geldiğine dair bir onay aldık: Microsoft, Age of Empires IV'ü resmi olarak açıkladı. 

Şu anda, oyun hakkında ismi ve geliştiricisi dışında hiçbir şey bilmiyoruz. Microsoft, serinin her diğer oyunu gibi oyuncuların çağlar boyunca ilerleyeceğini teyit eden kısa bir sinematik fragman gösterdi. Dawn of War ve Company of Heroes stüdyo Relic, geliştiricisi olarak doğrulandı. 

Oyunun çıkış tarihi ile ilgili henüz bir haber yok, ama yine de bir çıkış yolunun olması iyi bir şey. Age of Empires oyununa geri dönmek için sabırsızsanız, şansınız var: Microsoft'un eserleri arasında birkaç başka proje daha var. 

Age of Empires: Definitive Edition, serinin ilk oyununun bir özetidir ve çok yakında gelecektir. Elden geçirilen sürümü, orijinal sürümden tam 20 yıl sonra, 19 Ekim'de oynayabileceksiniz. Buna ek olarak, Microsoft bugün hem Age of Empires II hem de Age of Empires III'ün kesin sürümleri üzerinde çalışmakta olduğunu açıkladı.

Age Of Empires Hileleri


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!