Ağustos 2019'da Çıkacak Yeni Oyunlar
Madden NFL 20, Astral Chain, Control ve daha fazlasını içeren Ağustos 2019'un tüm büyük oyunlarına bir göz atın.

Ağustos 2019 Yeni Oyunlar

Ağustos 2019 Yeni Oyunlar

Ağustos geldi. Sonbahar yaklaştıkça oyunlarda yavaş yavaş artıyor. Bu ay almaya değer birçok oyun var. Madden NFL 20, Astral Chain ve Control gibi büyük oyunları bekleyebilirsiniz.

Yeni oyunların yanı sıra, her ay piyasaya sürülen beklenmedik bir Switch portu var gibi gözüküyor ve Ağustos ayı da bundan farklı değil. Pillars of Eternity, Sword Art Online: Fatal Bullet ve Friday the 13th: The Game Nintendo'nun Switch'ine geliyor.

Ağustos ayında kayda değer başka birçok oyun yayınlanacak. Aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz.

1. Madden NFL 20 (PS4, Xbox One, PC) - Ağustos 2

1. Madden NFL 20 (PS4, Xbox One, PC) - Ağustos 2

Başka bir yıl, başka bir Madden. Ancak, bu yılki kitlesel popüler Amerikan futbolu serisi yinelemesi, en ilgi çekici olanlardan biri, sezonda oynayacağınız oyunların çoğunu inceleyen yeni bir senaryo motoru içeriyor. Ayrıca, ünlü oyuncuların sahada belirli şartları yerine getirdikten sonra özel yetenekleri harekete geçirmelerini sağlayan Superstar X-Factor adında özel bir oyuncu özellik sistemi var.

2. Control (PS4, Xbox One, PC) - Ağustos 27

2. Control (PS4, Xbox One, PC) - Ağustos 27

Control, size Max Payne, Alan Wake ve Quantum Break gibi kült favori oyunları getiren stüdyo Remedy Entertainment'ın en son üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Bazı süper dinamik üst üste çıkan dövüşler yaratan zihniyle havada kayma ve nesneleri hareket ettirme yeteneği gibi süper kahraman benzeri güçlere sahip olan kahraman Jesse'yi kontrol ediyorsunuz. Her şey paranormal deneylere ev sahipliği yapan şekil değiştiren bir hükümet tesisinde sıkışıp kalmak konusunda gerçeküstü bir hikayeye bürünmüş durumda.

3. Astral Chain (Switch) - Ağustos 30

3. Astral Chain (Switch) - Ağustos 30

Platinum Games, Nintendo Switch için özel olarak sunulan Astral Chain adlı yeni ve heyecan verici bir aksiyon oyunu ile geri döndü. Stüdyonun klasik eylemini yeni fikirlerle yineleyerek, sizi yanınızda savaşan bir varlığı çağırma özelliğiyle özel bir polis gücü kadrosu rolüne sokuyor. Bu arada, küçük suçları çözmek ve daha büyük kapsamlı kurgunun gizemlerini çözmek için soruşturmalar yapacaksınız.

Ağustos 2019 Yeni Oyunlar (Tam Liste)

Ağustos 2019 Yeni Oyunlar (Tam Liste)

Sizce En Heyecan Verici Oyun Hangisi Olacak?


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook Yorumları