AMD'nin Yeni Vega Sürücüleri Çoklu GPU Desteği Sunuyor!

Crossfire'da iki Radeon RX ekran kartını çalıştırın! Tek bir Radeon RX Vega grafik kartını, uygun bir fiyata stoklarda bulmak gerçekten zor. Ancak, birkaç Vega kartını taktığınızda şimdi bunları AMD'nin en yeni Crimson ReLive sürücüsü sürümüyle Crossfire'da yapılandırabileceksiniz.

Crossfire'da iki Radeon RX ekran kartını birden çalıştırın!

Tek bir Radeon RX Vega grafik kartını, uygun bir fiyata stoklarda bulmak gerçekten zor. Ancak, artık birkaç Vega kartını taktığınızda şimdi bunları AMD'nin en yeni Crimson ReLive sürücüsü sürümüyle Crossfire'da yapılandırabileceksiniz.

AMD'nin Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.9.2 sürümü, bugün piyasaya sürülen Project Cars 2 için çoklu GPU profili ile birlikte Radeon RX Vega kartları için çift yönlü multi-GPU desteği sunuyor.

Yeni sürücü paketi aşağıda vermiş olduğumuz birkaç sorunu da gideriyor:

• Hearts of Iron IV, kampanya senaryosu başlatıldığında bir sistem çökmesi yaşanabiliyordu, çözüldü.

• Radeon Yazılımı yüklendikten sonra Radeon Yazılım hatalı bir "1603 Hatası" görüntülüyordu, çözüldü. Artık hata Radeon Yazılım yüklemenizi etkilemeyecek.

Hem AMD hem de Nvidia için çoklu GPU desteği sürekli önem kazanıyor. Geleneksel olarak ikinci bir grafik kartı eklemek performansı iki katına çıkarmaz ve bazı durumlarda Crossfire veya SLI yapılandırması hata verebilir. Alabileceğiniz en hızlı grafik kartını satın almak, daha ucuz bir GPU'ya başka bir tane daha eklemektan daha iyidir. 

Yani, AMD, Vega'daki Crossfire desteğini iki kartla sınırlıyor. AMD, birden fazla GPU'lu frameler üzerine olan ilginin altını çizerek, sürüm notlarındaki "Crossfire" terminoloji demekten önemli ölçüde kaçınmış. Bu noktada belki de Crossfire yerine çoklu GPU desteğini iki tane ile sınırlıyor desek daha doğru olur.

Crimson ReLive 17.9.2 sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Crossfire'da iki Radeon RX ekran kartını birden çalıştırın!
Daha fazla..
×

Sitemiz Yenilendi!

Sitemizi sosyal oyuncu ağına çevirdik, sitemize üye olarak oyuncu profilinizi oluşturabilir,

ilgili gruplara katılabilir, kendi sayfanızı oluşturabilir, ilan verebilir, sizin gibi başka oyuncularla tanışabilirsiniz.

Üye olarak oyuncu profilinizi oluşturmanızı ve yenilikleri keşfetmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Türkiye'nin İlk ve Tek Oyuncu Ağına Hemen Katıl!