Among Us'a Önemli Yenilikler Getirecek Olan Güncellemenin Betası Yayınlandı

Among Us'a Önemli Yenilikler Getirecek Olan Güncellemenin Betası Yayınlandı

InnerSloth tarafından ilk olarak 2018 yılında piyasaya sürülen Among Us, son zamanlarda oldukça hızlı bir şekilde popülaritesini arttırıyor. Oyunun çok kısa bir süre içerisinde bu kadar popüler hale gelmesinin en büyük sebebi ise Twitch'te ki yayıncılar oldu. Oyunun bu kadar popülerleşmesi, küçük fakat başarılı işlere imza atan geliştirici şirket InnerSloth'un yenilikler üretmesine sebep oldu.

Önümüzdeki günlerde önemli yenilikler getirecek güncellemenin betası yayınlandı. Şu an için resmi olarak herhangi bir yama notu ise paylaşılmadı. Yenilikler arasında ise renk körü hastaları için kablo görevinde çeşitli değişiklikler yer alıyor. 

Bunların yanı sıra geçtiğimiz günlerde yaptığımız haberde şirketin büyük bir güncelleme ile birlikte artık ölü oyuncularında oyunda aktif kalmasını sağlayacak “koruyucu melekler” özelliğini getireceğini duyurmuştuk. Ayrıca, stüdyo bir anda popülaritesi artan oyuna odaklanmak için çıkartmayı planladıkları ikinci oyunu da ertelemişti.

Geliştirici tarafından yayınlanan bu beta güncellemesi şu an için yalnızca PC için mevcut. Eğer siz de bu sürümden faydalanmak istiyorsanız öncelikle beta test sürümüne abone olmanız gerekiyor.

Among Us Beta Sürüme Kayıt Adımları:

  • Oyunun Steam sayfasına gidin.
  • Oyunun üzerine gelin ve sağ tıklayın.
  • Özellikleri seçin ve daha sonra Betalar kısmına tıklayın.
  • 'Girmek istediğiniz betayı seçin' kısmına tıklayarak Herkese açık beta'yı seçin.

Oyun şu an için Steam üzerinden 10,50 TL'ye satılıyor. Eğer siz de oldukça eğlenceli vakitler geçirmek istiyorsanız oyuna buradan ulaşabilirsiniz.